Неттоп ARTLINE Business B37 (B37v14)
Комп"ютер ARTLINE Business B37 Intel 4-Core i3-12100 3.3-4.3Ghz/BOX/8Gb DDR4-2666/-/-/-/480Gb M.2 NVME SSD/-/PRIME H610I-PLUS D4/Intel HD/S102 200W U3 Технический паспорт/38міс.(B37v14) .(B37v14)
| Interfaces and Connections | не задано |
| В наявності | Так |
| Type of | Nettop |
| Manufacturer | ARTLINE |
| CPU | Intel Core i3-12xxx |
| Number of Cores | 4 |
| Video adapter type | Built in |
| Graphics chip | Intel HD |
| Memory | 8 GB |
| SSD capacity | 480 GB |
| Hard disk capacity | Not |
| OS | Without OS |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.