Ноутбук 2E Imaginary 15 (NL57AU-15UA22)
2E Imaginary – это ноутбук, сочетающий в себе мощность, стиль и удобство использования, что делает его оптимальным выбором для тех, кто ищет надежный инструмент для работы и развлечений.
| Memory slots | 2 x SO-DIMM |
| Graphics chip | Intel Iris Xe Graphics |
| В наявності | Так |
| Update frequency | 60 Hz |
| Laptop type | For work and study |
| Screen surface | Matt |
| Optical drive | No ODD |
| Type of | A laptop |
| Manufacturer | 2E |
| Webcam | Yes |
| Wireless technology | Bluetooth |
| Warranty | 12 months |
| Screen size, inches | 15.6 |
| Laptop diagonal | 15 inches |
| Matrix type | IPS/S-IPS |
| Screen resolution | 1920x1080 |
| Colour | The black |
| Safety | TPM module |
| GPU family | INTEL |
| Graphics card type | Integrated |
| Memory type | DDR4 |
| Memory | 16 GB |
| SSD capacity | 512 GB |
| Hard disk capacity | Not |
| Processor family | Intel Core i5 |
| Network adapter Voltronic JP1081B/KY-RD9700 1хGE LAN | There is |
| OS | DOS |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.