Монітор Acer KA222QE3bi (UM.WX2EE.301 / UM.WX2EE.302)
Діагональ екрану: 21.5"
Максимальна роздільна здатність: 1920 × 1080
Співвідношення сторін:16:9
Тип матриці: IPS
Частота оновлення: 100 Гц
Час відгуку: 1 мс
Поверхня екрану:
Контрастність: 1000 :1 Динамічна контрастність: 100000000 :1 Частота вертикальної розгортки: 48...100 Гц Технологія адаптивного оновлення екрану:
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн
Відеороз'єми: 1 × HDMI
1 × VGA
Кут нахилу: -5...15 °
VESA: 100 × 100 мм Енергоспоживання (стандарт): 19 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Розміри: 493 × 378.4 × 191 мм
Вага: 2.7 кг
Колір рамки: чорний
Максимальна роздільна здатність: 1920 × 1080
Співвідношення сторін:16:9
Тип матриці: IPS
Частота оновлення: 100 Гц
Час відгуку: 1 мс
Поверхня екрану:
Контрастність: 1000 :1 Динамічна контрастність: 100000000 :1 Частота вертикальної розгортки: 48...100 Гц Технологія адаптивного оновлення екрану:
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн
Відеороз'єми: 1 × HDMI
1 × VGA
Кут нахилу: -5...15 °
VESA: 100 × 100 мм Енергоспоживання (стандарт): 19 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Розміри: 493 × 378.4 × 191 мм
Вага: 2.7 кг
Колір рамки: чорний
| Інтерфейси і підключення | 1 х HDMI |
| Кути огляду (гориз./вертик) .) | 178/178 |
| Регулювання положення | Регулювання нахилу |
| Тип монітора | Для дому та офісу |
| VESA | 100mm x 100mm |
| Яскравість | 250 кд/м 2 |
| Технології покращення зображення | не задано |
| Частота поновлення | 100 Гц |
| Вбудовані колонки | ні |
| В наявності | Так |
| Поверхня екрану | Матова |
| Модифікація | UM.WX2EE.301 / UM.WX2EE.302 |
| Тип | Монітор |
| Виробник | Acer |
| HDMI | так |
| VGA | так |
| DVI | ні |
| DisplayPort | ні |
| DisplayPort USB-C | ні |
| Web-камера | ні |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 36 міс. |
| Колір | Чорний |
| Для геймерів | ні |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Тип матриці | IPS |
| Діагональ екрану, дюймів | 21-22" |
| Підтримка 3D | ні |
| Підсвічування | LED (світлодіодна підсвітка) |
| Діагональ монітора | 21,5 |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.