Принтер етикеток Zebra ZD421t USB, USB Host, BT, RTC (ZD4A042-30EM00EZ)
Нова модель настільного принтера штрих-кодів Zebra ZD421 ZD4A042-30EM00EZ - це серія принтерів етикеток, що прийшла на заміну популярним принтерам Zebra GK, які зарекомендували себе як надійні, функціональні та прості в управлінні пристрою.
Принтер етикеток нового покоління Zebra ZD421 на 700% продуктивніший, ніж Zebra GK, і на 30% продуктивніший, ніж штрих принтер Zebra ZD420.
Модифікація принтерів етикеток Zebra ZD421T використовує термотрансферний друк етикеток, бирок, браслетів, ярликів із терміном експлуатації від 3-х років. Також існують модифікації принтера штрих кодів ZD421 з функцією прямого термодруку, яка є оптимальною для створення етикеток з обмеженим терміном експлуатації – до 6 місяців.
Максимальна швидкість друку даного пристрою – 152 мм/с при ширині друку до 104 мм. Роздільна здатність друку стандартна - 203 dpi або 8 точок на мм.
Штрих принтер ZD421 працює на основі операційної системи Link-OS та програмного забезпечення Print DNA.
| Індикація | не задано |
| Інтерфейси | не задано |
| Інтерфейси підключення | не задано |
| Автообрізка чека | не задано |
| Адаптер / блок живлення | не задано |
| Вага | не задано |
| Вага упаковки | 9 г |
| Виробник | Zebra |
| Вологість при експлуатації | не задано |
| Гарантія | 12 міс. |
| Діаметр витратного матеріалу | не задано |
| Діаметр внутрішньої втулки ролика етикеток | не задано |
| Діаметр внутрішньої втулки ролика риббона | не задано |
| Датчики | не задано |
| Джерело живлення | не задано |
| Дозвіл | 203 DPI |
| Зовнішній діаметр ролика етикеток | не задано |
| Зовнішній діаметр ролика риббона | не задано |
| Кількість символів в рядку | не задано |
| Колір | не задано |
| Мінімальна ширина друку | не задано |
| Мінімальна ширина етикетки | не задано |
| Максимальна довжина друку | не задано |
| Максимальна довжина ріббона | не задано |
| Максимальна швидкість друку | не задано |
| Максимальна ширина друку | 108 мм |
| Максимальна ширина етикетки | 108 мм |
| Можливість підключення грошового ящика | не задано |
| Операційна система | не задано |
| Опції | Ethernet |
| Підтримка друку штрих-кодів | не задано |
| Пам'ять | 256 MB SDRAM |
| Програмні мови | EPL |
| Процесор | не задано |
| Розмір буфера пам'яті | не задано |
| Розмір символу | не задано |
| Розмір шрифту | не задано |
| Розміри | не задано |
| Споживана потужність | не задано |
| Стандарти безпеки | не задано |
| Температура експлуатації | не задано |
| Температура зберігання | не задано |
| Технологія друку | не задано |
| Тип | Принтер етикеток |
| Тип друку | не задано |
| Тип риббона | не задано |
| Товщина етикетки з підкладкою | не задано |
| Управління | не задано |
| Швидкість друку | 152 мм / с |
| Ширина витратного матеріалу | не задано |
| Ширина ріббона | не задано |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.