Принтер етикеток X-PRINTER XP-TT424B USB (XP-TT424BB)
| Індикація | не задано |
| Інтерфейси | не задано |
| Інтерфейси підключення | не задано |
| Автообрізка чека | не задано |
| Адаптер / блок живлення | не задано |
| Вага | не задано |
| Вага упаковки | 9 г |
| Виробник | X-PRINTER |
| Вологість при експлуатації | не задано |
| Гарантія | 12 міс. |
| Діаметр витратного матеріалу | не задано |
| Діаметр внутрішньої втулки ролика етикеток | не задано |
| Діаметр внутрішньої втулки ролика риббона | не задано |
| Датчики | Датчик зазору до етикетці |
| Джерело живлення | не задано |
| Дозвіл | 203 DPI |
| Зовнішній діаметр ролика етикеток | не задано |
| Зовнішній діаметр ролика риббона | не задано |
| Кількість символів в рядку | не задано |
| Колір | не задано |
| Мінімальна ширина друку | не задано |
| Мінімальна ширина етикетки | не задано |
| Максимальна довжина друку | не задано |
| Максимальна довжина ріббона | не задано |
| Максимальна швидкість друку | не задано |
| Максимальна ширина друку | 108 мм |
| Максимальна ширина етикетки | 110 мм |
| Можливість підключення грошового ящика | не задано |
| Операційна система | не задано |
| Опції | не задано |
| Підтримка друку штрих-кодів | не задано |
| Пам'ять | 8MB Flash |
| Програмні мови | не задано |
| Процесор | не задано |
| Розмір буфера пам'яті | не задано |
| Розмір символу | не задано |
| Розмір шрифту | не задано |
| Розміри | не задано |
| Споживана потужність | не задано |
| Стандарти безпеки | не задано |
| Температура експлуатації | не задано |
| Температура зберігання | не задано |
| Технологія друку | не задано |
| Тип | Принтер етикеток |
| Тип друку | не задано |
| Тип риббона | не задано |
| Товщина етикетки з підкладкою | не задано |
| Управління | не задано |
| Швидкість друку | 127 мм / с |
| Ширина витратного матеріалу | не задано |
| Ширина ріббона | не задано |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.