Монітор QUBE 27" V27F100-IPS FHD IPS 100Hz, 2x2W, HDMI, DP, HDMI cable
Артикул
V27F100-IPS
Код
АЛ-00004531
Виробник (бренд)
QUBE
Діагональ екрану
27"
Роздільна здатність екрану
Full HD 1920х1080
Тип матриці
IPS
Підсвічування
WLED
Час реакції матриці
8ms
Співвідношення сторін
16:9
Частота оновлення
100Hz
Кут огляду
H:178º/V:178º
Максимальна кількість кольорів
16.7M
Глибина кольору
72% NTSC
96% sRGB
Яскравість дисплея
250 cd/m²
Контрастність
1 000:1
Інтерфейси
1 x DisplayPort
1 x HDMI
1 x USB
Особливості екрану
HDR (High Dynamic Range) Support
Low Blue Light technology
Dynamic Contrast Ratio (DCR)
"Безрамковий" (Сinema screen)
Вбудовані колонки
3W x 2 Stereo
Потужність
25W
Кріплення VESA
100x100
Додатковий опціонал/можливості
HDR10
Dynamic Contrast Ratio (DCR)
Low Blue Light Mode
FreeSync™ technology
Cinema screen (безрамковий)
Комплектація
Monitor
Power cord
Power adapter
Stand
Розміри товару (без пакування), мм
614x363x53mm (Without stand)
614x463x53 (With Stand)
Колір
Black
Країна реєстрації бренду
Україна
Гарантія
36міс.
V27F100-IPS
Код
АЛ-00004531
Виробник (бренд)
QUBE
Діагональ екрану
27"
Роздільна здатність екрану
Full HD 1920х1080
Тип матриці
IPS
Підсвічування
WLED
Час реакції матриці
8ms
Співвідношення сторін
16:9
Частота оновлення
100Hz
Кут огляду
H:178º/V:178º
Максимальна кількість кольорів
16.7M
Глибина кольору
72% NTSC
96% sRGB
Яскравість дисплея
250 cd/m²
Контрастність
1 000:1
Інтерфейси
1 x DisplayPort
1 x HDMI
1 x USB
Особливості екрану
HDR (High Dynamic Range) Support
Low Blue Light technology
Dynamic Contrast Ratio (DCR)
"Безрамковий" (Сinema screen)
Вбудовані колонки
3W x 2 Stereo
Потужність
25W
Кріплення VESA
100x100
Додатковий опціонал/можливості
HDR10
Dynamic Contrast Ratio (DCR)
Low Blue Light Mode
FreeSync™ technology
Cinema screen (безрамковий)
Комплектація
Monitor
Power cord
Power adapter
Stand
Розміри товару (без пакування), мм
614x363x53mm (Without stand)
614x463x53 (With Stand)
Колір
Black
Країна реєстрації бренду
Україна
Гарантія
36міс.
| Інтерфейси і підключення | не задано |
| Кути огляду (гориз./вертик) .) | 178/178 |
| Регулювання положення | не задано |
| Тип монітора | не задано |
| VESA | 100mm x 100mm |
| Яскравість | 250 кд/м 2 |
| Технології покращення зображення | не задано |
| Частота поновлення | 100 Гц |
| Вбудовані колонки | Є |
| В наявності | Так |
| Модифікація | V27F100-IPS |
| Тип | Монітор |
| Виробник | QUBE |
| HDMI | так |
| DisplayPort | так |
| DisplayPort USB-C | так |
| VGA | ні |
| DVI | ні |
| Web-камера | ні |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 36 міс. |
| Колір | Чорний |
| Для геймерів | ні |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Діагональ монітора | 27 |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Тип матриці | IPS |
| Діагональ екрану, дюймів | 27-28" |
| Підтримка 3D | ні |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.