Монітор PHILIPS 32M2N6800M/00
Діагональ екрану: 27"
Максимальна роздільна здатність: 3840 × 2160
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Частота оновлення: 144 Гц
Час відгуку: 1 мс
Час відгуку (GtG): 1 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 700 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Частота горизонтальної розгортки: 30...255 кГц
Частота вертикальної розгортки: 48...144 Гц
Технологія адаптивного оновлення екрану: Adaptive Sync
Кут огляду горизонтальний:178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 1.07 млрд
HDR: DisplayHDR 1000
sRGB: 166 % DCI-P3:&99.5 %
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
2 × HDMI
Аудіороз'єми: Вихід USB-хаб: 3 × USB 3.0
Ергономіка: регулювання по висоті
Кут нахилу: -5...20 °
VESA: 100 × 100 мм
Енергоспоживання (стандарт): 50 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Розміри (без підставки): 715 × 426 × 72 мм
Розміри: 715 × 612 × 311 мм
Вага (без підставки): 7.4 кг Вага: 9.3 кг Колір рамки: чорний
Максимальна роздільна здатність: 3840 × 2160
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Частота оновлення: 144 Гц
Час відгуку: 1 мс
Час відгуку (GtG): 1 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 700 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Частота горизонтальної розгортки: 30...255 кГц
Частота вертикальної розгортки: 48...144 Гц
Технологія адаптивного оновлення екрану: Adaptive Sync
Кут огляду горизонтальний:178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 1.07 млрд
HDR: DisplayHDR 1000
sRGB: 166 % DCI-P3:&99.5 %
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
2 × HDMI
Аудіороз'єми: Вихід USB-хаб: 3 × USB 3.0
Ергономіка: регулювання по висоті
Кут нахилу: -5...20 °
VESA: 100 × 100 мм
Енергоспоживання (стандарт): 50 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Розміри (без підставки): 715 × 426 × 72 мм
Розміри: 715 × 612 × 311 мм
Вага (без підставки): 7.4 кг Вага: 9.3 кг Колір рамки: чорний
| Кути огляду (гориз./вертик) .) | 178/178 |
| Регулювання положення | Поворот монітора (Swivel) |
| Тип монітора | Безрамковий |
| VESA | 100mm x 100mm |
| Яскравість | 700 кд/м 2 |
| Технології покращення зображення | CrossHair |
| Частота поновлення | 144 Гц |
| Вбудовані колонки | ні |
| В наявності | Так |
| Поверхня екрану | Матова |
| Інтерфейси і підключення | 1 x Н eadphone |
| Модифікація | 32M2N6800M/00 |
| Тип | Монітор |
| Виробник | Philips |
| HDMI | так |
| VGA | ні |
| DVI | ні |
| DisplayPort | так |
| DisplayPort USB-C | ні |
| Web-камера | ні |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 36 міс. |
| Колір | Чорний |
| Для геймерів | так |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Підтримка 3D | ні |
| Підсвічування | WLED (світлодіодна підсвітка) |
| Діагональ монітора | 27 |
| Роздільна здатність екрану | 3840x2160 |
| Тип матриці | IPS |
| Діагональ екрану, дюймів | 27-28" |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.