IP камера Xiaomi Outdoor Camera BW300 (BHR8303GL)
| Матеріал | Пластик |
| Модель | Outdoor Camera BW300 |
| Ємність акумулятора | 4900 mAh |
| Особливості | Є режим день/ніч, камера 1/6", 3МП, керування зі смартфона |
| Інтерфейс | Wi-Fi |
| Кут огляду | 130° |
| Роздільна здатність відеозйомки | 2560 × 1440 |
| Стандарт захисту | IP67 |
| Країна-виробник | Китай |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Колір | Білий |
| В наявності | Так |
| Виробник | Xiaomi |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.
Рекомендуємо переглянути
Фонарь кемпинговый зеленый Fenix CL20R V.2.0 (Fenix CL20R V.2.0 зеленый)
Арт: Fenix CL20R V.2.0 зеленый
Код: 978701
IP Камера UNV EasyProject (IPC322LB-AF28K-A2 Easy 2MP 2.8mm Mic SD)
Арт: IPC322LB-AF28K-A2 Easy 2MP 2.8mm Mic SD
Код: 977739
Вулична HD-камера UNIARCH з Wi-Fi та роздільною здатністю 2 Мп (UHOB1RM2F4)
Арт: UHOB1RM2F4
Код: 977152
HDCVI видеокамера Dahua Dahua DH-HAC-HFW1249XP-IL-A-PRO 2МП (2.8мм)
Арт: DH-HAC-HFW1249XP-IL-A-PRO 2МП (2.8мм)
Код: 974247
Гибридная наружная камера GreenVision GV-206-GHD-G-DOS30-50
Арт: GV-206-GHD-G-DOS30-50
Код: 970144
Гибридная наружная камера GreenVision GV-207-GHD-COS30-50
Арт: GV-207-GHD-COS30-50
Код: 970143
IP-камера Dahua DH-P5AS-PV 5МП Wi-Fi PT (4мм)
Арт: DH-P5AS-PV 5МП Wi-Fi PT (4мм)
Код: 964703
Turbo HD видеокамера Hikvision Hikvision DS-2CE17D0T-IT5F Black 2МП (3.6мм)
Арт: DS-2CE17D0T-IT5F Black 2МП (3.6мм)
Код: 947358
4-мегапіксельна вулична мережева камера з з інфрач ервоним підсвічуванням TP-Link, VIGI C340I(4mm)
Арт: VIGI C340I(4mm)
Код: 945576
Доставка
Способи доставки:
Оплата
Способи оплати:
Гарантія, Обмін/повернення
Гарантійне обслуговування надає виробник, його термін вказаний в талоні і на сайті. Гарантійний період може безпосередньо від виробника і діє протягом всього часу. Відмовляють в гарантійному обслуговуванні тільки в тому випадку, якщо товар був пошкоджений або поломка сталася з вини користувача.
Якщо гарантійний талон не йде в комплекті з інструкцією, його видає магазин. Представництва компаній виробників в Україні беруть на себе відповідальність за гарантійне обслуговування.
Після закінчення терміну гарантії фахівці сервісного центру exe.ua готові допомогти з ремонтом і обслуговуванням будь-якої техніки.
Згідно із законодавством покупець має право повернути товар без вказівки причини протягом 14 днів, але в цьому випадку він повинен бути не використаний, збережені всі документи і упаковка до нього. Кияни зможуть приїхати за адресою вул. Ризька 8А, БЦ «Фарго», оф. 106 з понеділка по п'ятницю. Час роботи з 12:00 до 18:00. При собі мати чек на покупку і посвідчення особи. Для жителів інших міст можливий обмін, сервіс і повернення за допомогою пересилання на «Нову пошту» в посилку необхідно вкласти скан копію гарантійного талона.