Монітор Asus 27 TUF Gaming VG27VQ3B (90LM0A90-B01170) VA Black Curved 180Hz, 1920х1080 (180 Гц ), 1
Ігровий монітор TUF Gaming VG27VQ3B – 27 дюймів Full HD, вигнутий, 180 Гц, ELMB SYNC, FreeSync, час відгуку 1 мс, 90% DCI-P3, DisplayWidget Center
- 27-дюймовий вигнутий ігровий монітор Full HD 1500R із надшвидкою частотою оновлення 180 Гц, призначений для професійних геймерів і захоплюючого ігрового процесу
- Час відгуку 1 мс (GTG) для плавного ігрового процесу та технологія ASUS Extreme Low Motion Blur (ELMB ™) SYNC для подальшого зменшення ореолів і розмиття руху
- FreeSync забезпечує безперебійну гру без розривів, увімкнувши VRR (змінну частоту оновлення) за замовчуванням
- Shadow Boost покращує деталі зображення в темних областях, освітлюючи сцени без надмірної експозиції яскравих ділянок
TUF Gaming VG27VQ3B|Monitors|ASUS Global
Основні
| Тип пристрою | монітор |
| Призначення | для ігор |
| Діагональ екрану | 27 " LED |
| Покриття екрану | антиблікове |
| Підтримка сторін | 16:9 |
| Тип матриці | VA |
| Вигнутий екран | 1500R |
Технічні характеристики
| Рекомендована роздільна здатність | 1920x1080 (Full HD) |
| Контрастність (статична) | 3000:1 |
| Яскравість екрану | 250 кд/м2 |
| Час реакції | 1 мс (GTG) |
| Частота оновлення | 180 Гц |
| Кут огляду по вертикалі | 178 ° |
| Кут огляду по горизонталі | 178 ° |
| Глибина кольору | 16.7 млн. кольорів |
| Колірний обхват | 90% (DCI-P3) |
| Розмір пікселя | 0.311 мм |
Роз`єми
| Входи | DisplayPort 1.2 x 1 HDMI(v2.0) x 2 Earphone Jack |
Функціональні можливості
| Вбудовані динаміки | 2 Вт x2 |
| Технології | Trace Free Technology GameVisual Color Temp. Selection (4 modes) GamePlus HDCP : 2.2 Extreme Low Motion Blur ELMB Sync VRR Technology (Adaptive-Sync) GameFast Input technology Shadow Boost DisplayWidget : DisplayWidget Center Low Blue Light |
| Flicker-Free |
Додатково
| Настінне кріплення VESA | 100x100 |
| Cтандарт безпеки та сертифікати | TÜV Flicker-free TÜV Low Blue Light VESA AdaptiveSync Display 180Hz AMD FreeSync FSC MIX |
| Комплектація | Кабель DisplayPort Шнур живлення Короткий посібник Гарантійний талон L-подібна викрутка |
| Додатково | Anti-theft stand lock slot - Kensington |
| Кут нахилу | від -5 до +25° |
| Регулювання по висоті | ні |
| Поворотний екран | ні |
| Габарити (ШхВхТ) | 610 x 456 x 193 мм з підставкою |
| Область перегляду (HxV) | 597.888 x 336.312 мм |
| Вага | 4.9 кг з підставкою |
Гарантія
| Гарантія | 36 місяців |
Параметри упаковки
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 520 мм |
| Довжина | 680 мм |
| Вага | 6.30 кг |
| Об"єм | 0.0530 м3 |
Комплектация:
Кабель DisplayPort
Шнур живлення
Короткий посібник
Гарантійний талон
L-подібна викрутка
| Інтерфейси і підключення | не задано |
| Кути огляду (гориз./вертик) .) | 178/178 |
| Регулювання положення | не задано |
| Тип монітора | не задано |
| VESA | 100mm x 100mm |
| Яскравість | 400 кд/м 2 |
| Технології покращення зображення | не задано |
| Частота поновлення | 180 Гц |
| Вбудовані колонки | Є |
| В наявності | Так |
| Поверхня екрану | Матова |
| Модифікація | 90LM0A90-B01170 |
| Тип | Монітор |
| Виробник | Asus |
| HDMI | так |
| VGA | ні |
| DVI | ні |
| DisplayPort | так |
| DisplayPort USB-C | ні |
| Web-камера | ні |
| Гарантія | 36 міс. |
| Колір | Чорний |
| Для геймерів | так |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Тип матриці | IPS |
| Діагональ екрану, дюймів | 27-28" |
| Підтримка 3D | ні |
| Підсвічування | WLED (світлодіодна підсвітка) |
| Діагональ монітора | 27 |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.