Монітор IIYAMA ProLite XUB2797QSNP-B1
Діагональ екрану: 27"
Максимальна роздільна здатність: 2560 × 1440
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Частота оновлення: 100 Гц
Час відгуку: 1 мс
Час відгуку (MPRT): 1 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 300 кд/м²
Контрастність: 1300 :1
Динамічна контрастність: 80000000 :1
Частота горизонтальної розгортки 30...151 кГц
Частота вертикальної розгортки: 48...100 Гц
Технологія адаптивного оновлення екрану: Adaptive Sync кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 ° ;
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн
sRGB: 99 %
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
1 × DisplayPort (вихід)
1 × DisplayPort USB-C
1 × HDMI
Аудіороз'єми: Вихід
LAN: Gigabit Ethernet
USB-хаб: 3 × USB 3.2
Вбудовані колонки: 2 × 2 Вт
Ергономіка: регулювання по висоті
орієнтація пейзаж/портрет (Pivot)
Кут нахилу: -5...23 °
VESA: 100 × 100 мм
Енергоспоживання (стандарт): 26 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Розміри: 613.5 × 400.5 × 209.5 мм
Вага: 6.1 кг
Колір рамки: чорний
Максимальна роздільна здатність: 2560 × 1440
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Частота оновлення: 100 Гц
Час відгуку: 1 мс
Час відгуку (MPRT): 1 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 300 кд/м²
Контрастність: 1300 :1
Динамічна контрастність: 80000000 :1
Частота горизонтальної розгортки 30...151 кГц
Частота вертикальної розгортки: 48...100 Гц
Технологія адаптивного оновлення екрану: Adaptive Sync кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 ° ;
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн
sRGB: 99 %
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
1 × DisplayPort (вихід)
1 × DisplayPort USB-C
1 × HDMI
Аудіороз'єми: Вихід
LAN: Gigabit Ethernet
USB-хаб: 3 × USB 3.2
Вбудовані колонки: 2 × 2 Вт
Ергономіка: регулювання по висоті
орієнтація пейзаж/портрет (Pivot)
Кут нахилу: -5...23 °
VESA: 100 × 100 мм
Енергоспоживання (стандарт): 26 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Розміри: 613.5 × 400.5 × 209.5 мм
Вага: 6.1 кг
Колір рамки: чорний
| Технології покращення зображення | Flicker Free |
| Частота поновлення | 100 Гц |
| Вбудовані колонки | Є |
| В наявності | Так |
| Поверхня екрану | Матова |
| Інтерфейси і підключення | 1 x Н eadphone |
| Кути огляду (гориз./вертик) .) | 178/178 |
| Регулювання положення | Поворот монітора (Swivel) |
| Тип монітора | Безрамковий |
| VESA | 100mm x 100mm |
| Яскравість | 300 кд/м 2 |
| Модифікація | XUB2797QSNP-B1 |
| Тип | Монітор |
| Виробник | IIYAMA |
| HDMI | так |
| VGA | ні |
| DVI | ні |
| DisplayPort | так |
| DisplayPort USB-C | так |
| Web-камера | ні |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 36 міс. |
| Колір | Чорний |
| Для геймерів | так |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Підсвічування | WLED (світлодіодна підсвітка) |
| Діагональ монітора | 27 |
| Роздільна здатність екрану | 2560x1440 |
| Тип матриці | IPS |
| Діагональ екрану, дюймів | 27-28" |
| Підтримка 3D | ні |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.