Монітор IIYAMA ProLite XUB2792UHSU-B6
Діагональ екрану: 27"
Максимальна роздільна здатність: 3840 × 2160
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Частота поновлення: 60 Гц
Час відгуку: 4 мс
Час відгуку (GtG): 4 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 350 кд/м²
Контрастність: 1300 :1
Динамічна контрастність: 80000000 :1
Частота горизонтальної розгортки: 30...140 кГц
Частота вертикальної розгортки: 50...75 Гц
Кут огляду горизонтальний: 178°
Кут огляду вертикальний: 178°
Максимальна кількість кольорів: 1.07 млрд.
sRGB: 100%
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
1 × HDMI
Аудіороз'єми: вихід
USB-хаб: 3 × USB 3.2
1 × USB-C 3.2 Gen 1
Вбудовані стовпчики: 2 × 2 Вт
Ергономіка: регулювання за висотою
орієнтація пейзаж/портрет (Pivot)
Кут нахилу: -5...23°
VESA: 100×100 мм
Енергоспоживання (стандарт): 34 Вт
Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт
Розміри: 614.5×547.5×209.5 мм
Вага: 6.3 кг
Колір рамки: чорний
Максимальна роздільна здатність: 3840 × 2160
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Частота поновлення: 60 Гц
Час відгуку: 4 мс
Час відгуку (GtG): 4 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 350 кд/м²
Контрастність: 1300 :1
Динамічна контрастність: 80000000 :1
Частота горизонтальної розгортки: 30...140 кГц
Частота вертикальної розгортки: 50...75 Гц
Кут огляду горизонтальний: 178°
Кут огляду вертикальний: 178°
Максимальна кількість кольорів: 1.07 млрд.
sRGB: 100%
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
1 × HDMI
Аудіороз'єми: вихід
USB-хаб: 3 × USB 3.2
1 × USB-C 3.2 Gen 1
Вбудовані стовпчики: 2 × 2 Вт
Ергономіка: регулювання за висотою
орієнтація пейзаж/портрет (Pivot)
Кут нахилу: -5...23°
VESA: 100×100 мм
Енергоспоживання (стандарт): 34 Вт
Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт
Розміри: 614.5×547.5×209.5 мм
Вага: 6.3 кг
Колір рамки: чорний
| Поверхня екрану | Матова |
| Інтерфейси і підключення | 1 x Н eadphone |
| Кути огляду (гориз./вертик) .) | 178/178 |
| Регулювання положення | Поворот монітора (Swivel) |
| Тип монітора | Безрамковий |
| VESA | 100mm x 100mm |
| Яскравість | 350 кд/м 2 |
| Технології покращення зображення | Flicker Free |
| Частота поновлення | 60 Гц |
| Вбудовані колонки | Є |
| В наявності | Так |
| Модифікація | XUB2792UHSU-B6 |
| Тип | Монітор |
| Виробник | IIYAMA |
| HDMI | так |
| VGA | ні |
| DVI | ні |
| DisplayPort | так |
| DisplayPort USB-C | ні |
| Web-камера | ні |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 36 міс. |
| Колір | Чорний |
| Для геймерів | ні |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Роздільна здатність екрану | 3840x2160 |
| Тип матриці | IPS |
| Діагональ екрану, дюймів | 27-28" |
| Підтримка 3D | ні |
| Підсвічування | WLED (світлодіодна підсвітка) |
| Діагональ монітора | 27 |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.