Розетка одинарна із заземленням з USB+USB-C срібний шовк VIDEX BINERA (VF-BNSK1GUC-SS) VIDEX BINERA (VF-BNSK1GUC-SS)
Розетка VIDEX BINERA - це досконала конструкція, матеріали якої забезпечують тривалий термін експлуатації і здатні витримувати критичні температури, гарантуючи безпеку. Універсальний і досконалий дизайн додасть вишуканості і комфорту будь-якому приміщенню.
Напруга, яку можуть видавати USB виходи:
- 1xUSB-A - DC 5В, 2.4А,
- 1xUSB-С - DC 5В, 2.4А.
Загальна вихідна потужність при одночасному використанні всіх портів USB та USB-C - складає DC 5В, 2.4А.
Призначення і застосування виробу
Виріб призначений для одночасної зарядки мобільних пристроїв і підключення пристроїв змінного струму до розетки.
| Особенности | USB + USB-C |
| Напряжение | 250 V |
| Тип | Із заземленням |
| Тип монтажа | Встроенный |
| Сила тока | 16А |
| Серия | BINERA |
| Степень защиты | IP20 |
| Толщина кабеля | 0.2-2.5 мм |
| Заземление | + |
| Модификация | Одинарна EU + 1хUSB-A + 1xUSB-C |
| Количество мест | одинарная |
| Напряжение USB | DC 5V, 2.4A |
| Количество в упаковке | 1шт |
| Количество во внутреннем коробе | 20шт |
| Материалы | Поликарбонат, полиамид (монтажная часть), фосфористая бронза (материал контактов) |
| Гарантийный срок | 3 года |
| Количество в коробе | 120шт |
| Штрих-код | 4820246485296 |
| Артикул | VF-BNSK1GUC-SS |
| В наявності | Так |
| Виробник | VIDEX |
| Тип | Розетка |
| Вага упаковки | 9 кг |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.