Модульний контактор 4п 25А 2НВ 2НЗ VF-RS-MC2O2C-25 VIDEX RESIST
Модульний контактор VIDEX RESIST. Контактор - це електрично-керований перемикач, який використовується для перемикання електричного кола при створенні або розриві з’єднання між джерелом живлення та навантаженням. Призначений для безпосереднього підключення до сильнострумових пристроїв. Використовується для автоматизації процесів в будівлях та спорудах для керування електродвигунами, вентиляцією, освітленням, опаленням та іншими видами навантаження. Не призначений для виконання функцій захисту від коротких замикань. Розрахований на використання не навченими спеціально людьми і не вимагає технічного обслуговування.
Корпус виготовлений із вогнетривкого поліаміду марки VO, який витримує до 960°С.
Відповідає стандарту ДСТУ EN 61095:2014. Не містить шкідливих речовин. Не підлягає утилізації з побутовими відходами.
| Вольтаж | 400V |
| Частота | 50/60 Гц |
| Размеры | 81mm x 36mm x 68mm |
| Рабочая температура | -5°C ~ + 60°С |
| IP | 20 / 40 (вмонтований) |
| Серия | RESIST |
| Количество в упаковке | 1шт |
| Материалы | Полиамид (корпус), латунь, медь, серебро (материалы контактов) |
| Количество полюсов | 4п |
| Отключающая способность по КЗ | 1.5кА |
| Сечение кабеля | 1.5-25мм² |
| Гарантийный срок | 2 года |
| Количество в коробе | 60 шт |
| Вес | 214г |
| Штрих-код | 4820246485418 |
| Напруга ізоляції | 500В |
| Номінальна імпульсна напруга | 4000В |
| Номінальний струм AC-7a | 25А |
| Номінальний струм AC-7b | 9А |
| Підключення | Зверху |
| Тип контакту | 2НВ, 2НЗ |
| Артикул | VF-RS-MC2O2C-25 |
| В наявності | Так |
| Manufacturer | VIDEX |
| Weight of packing | 9 kg |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.
See also
Multi-outlet STANDARD 5x2K+3 sockets, 16 A, with cable 1.5 m, color White/Grey (694555)
Art: 694555
ID: 930215
Розподільча коробка YOSO 400х350х120 white (400x350x120 white)
Art: 400x350x120 white
ID: 850484
Клемна колодка з натискними затискачами 10-провідна WAGO K223-10P для розподільчих ко (K223-10P / 5)
Art: K223-10P / 5
ID: 847786
Коробка приладова в пустотілі стіни подвійна, протипожежна, з матеріалом, що спінює (KPZ 68-50/2_PO) (KPZ 68-50/2_PO)
Art: KPZ 68-50/2_PO
ID: 839140
Вимикач подвійний зовнішнього монтажу SL-2, водонепроникний, IP66, AC: 110-250V, 10A, Wh (Sicoele-2) , IP66, AC: 110-250
Art: Sicoele-2
ID: 815387
Сенсорний вимикач без заземлення + WiFi керування, одноканальний, чорний, 86х86х35мм (17926)
Art: 17926
ID: 810554
Сенсорний вимикач AOYAN, триканальний, White, 86х86х35мм (AY-EU-D603)
Art: AY-EU-D603
ID: 810543
Розетка накладного монтажу із прозрачною кришкою 3x із заземленням Simon Aquarius IP54, AQGSz1-3/11a, 16
Art: AQGSz1-3/11a
ID: 773338
Shipping
Shipping options:
Payment
Payment options:
Warranty, Exchange/Refund
Warranty service is provided by the manufacturer, its period is specified in the coupon and on the website. The warranty period depends directly on the manufacturer and is valid for the entire time. They are denied warranty service only if the goods were damaged or a breakdown occurred due to the user's fault.
If the warranty card does not come bundled with instructions, the store issues it. Representative offices of manufacturers in Ukraine assume responsibility for warranty service.
At the end of the warranty period, experts at the exe.ua service center are ready to help with the repair and maintenance of any equipment.
According to the law, the buyer has the right to return the product without giving a reason within 14 days, but in this case it should not be used, all documents and packaging to it are saved. Kievans will be able to arrive at the address. Riga 8A, BC "Fargo", of. 106 Monday through Friday. Opening hours from 12:00 to 18:00. You should have a purchase check and an ID with you. For residents of other cities it is possible to exchange, service and return by sending to the "New Mail" in the package must attach a scan copy of the warranty card.