Модульний контактор 4п 63А 4НВ VF-RS-MC4O-63 VIDEX RESIST
Модульний контактор VIDEX RESIST. Контактор - це електрично-керований перемикач, який використовується для перемикання електричного кола при створенні або розриві з’єднання між джерелом живлення та навантаженням. Призначений для безпосереднього підключення до сильнострумових пристроїв. Використовується для автоматизації процесів в будівлях та спорудах для керування електродвигунами, вентиляцією, освітленням, опаленням та іншими видами навантаження. Не призначений для виконання функцій захисту від коротких замикань. Розрахований на використання не навченими спеціально людьми і не вимагає технічного обслуговування.
Корпус виготовлений із вогнетривкого поліаміду марки VO, який витримує до 960°С.
Відповідає стандарту ДСТУ EN 61095:2014. Не містить шкідливих речовин. Не підлягає утилізації з побутовими відходами.
| Вольтаж | 400V |
| Частота | 50/60 Гц |
| Размеры | 84mm x 54mm x 68mm |
| Рабочая температура | -5°C ~ + 60°С |
| IP | 20 / 40 (вмонтований) |
| Серия | RESIST |
| Количество в упаковке | 1шт |
| Материалы | Полиамид (корпус), латунь, медь, серебро (материалы контактов) |
| Количество полюсов | 4п |
| Отключающая способность по КЗ | 1.5кА |
| Сечение кабеля | 1.5-25мм² |
| Гарантийный срок | 2 года |
| Количество в коробе | 60 шт |
| Вес | 335г |
| Штрих-код | 4820246485449 |
| Напруга ізоляції | 500В |
| Номінальна імпульсна напруга | 4000В |
| Номінальний струм AC-7a | 63А |
| Номінальний струм AC-7b | 20А |
| Підключення | Зверху |
| Тип контакту | 4НВ |
| Артикул | VF-RS-MC4O-63 |
| В наявності | Так |
| Виробник | VIDEX |
| Вага упаковки | 9 кг |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.
Рекомендуємо переглянути
WiFi сенсорний вимикач SCRIOR, 2-канальний, настінний (03949) (03949)
Арт: 03949
Код: 817321
Реле контролю напруги в розетці NB-KL3O-16, 250V / 16A, (3300 Вт), довжина кабелю 2 (NB-KL3O-16 2м) )
Арт: NB-KL3O-16 2м
Код: 804232
Рамка чотиримісна горизонтальна Schneider Unica, Алюміній (NU200830) (NU200830)
Арт: NU200830
Код: 803157
Коробка для кріплення камери Ajax JunctionBox (118) ASP white
Арт: Ajax JunctionBox (118) ASP white
Код: 739241
Вставка оптична Legrand SC дуплекс для 6 багатомодових волокон (032120)
Арт: 032120
Код: 610712
Доставка
Способи доставки:
Оплата
Способи оплати:
Гарантія, Обмін/повернення
Гарантійне обслуговування надає виробник, його термін вказаний в талоні і на сайті. Гарантійний період може безпосередньо від виробника і діє протягом всього часу. Відмовляють в гарантійному обслуговуванні тільки в тому випадку, якщо товар був пошкоджений або поломка сталася з вини користувача.
Якщо гарантійний талон не йде в комплекті з інструкцією, його видає магазин. Представництва компаній виробників в Україні беруть на себе відповідальність за гарантійне обслуговування.
Після закінчення терміну гарантії фахівці сервісного центру exe.ua готові допомогти з ремонтом і обслуговуванням будь-якої техніки.
Згідно із законодавством покупець має право повернути товар без вказівки причини протягом 14 днів, але в цьому випадку він повинен бути не використаний, збережені всі документи і упаковка до нього. Кияни зможуть приїхати за адресою вул. Ризька 8А, БЦ «Фарго», оф. 106 з понеділка по п'ятницю. Час роботи з 12:00 до 18:00. При собі мати чек на покупку і посвідчення особи. Для жителів інших міст можливий обмін, сервіс і повернення за допомогою пересилання на «Нову пошту» в посилку необхідно вкласти скан копію гарантійного талона.