Портативний мультимедійний проектор HAVIT HV-PJ211 PRO HAVIT HV-PJ211 PRO
| Входное напряжение | AC 100-240V 50/60Hz |
| Мощность | 3W x2 |
| Интерфейс | Android TV 9.0, Bluetooth V5.0, Wi-Fi (5G+2.4G) |
| Совместимость | 2xUSB, HDMI, BT |
| Ресурс работы | 30000ч |
| Сопротивление | 4 Ом x2 |
| Материалы | ABS+PC |
| Гарантийный срок | 1 год |
| Количество в коробе | 8шт |
| Вес | 1кг |
| Габаритные размеры | 183mm х 136mm х 118mm |
| Штрих-код | 6939119079017 |
| Відстань для проекції | 1м - 4м (32 - 150") |
| Контрастність | 1000:1 |
| Рівень шуму | ≤50dB |
| Роздільна здатність проекції | 1280 x 720 (support 4K) |
| Середня яскравість екрану | 5000+ Lm (180+ ANSI Lm) |
| Співвідношення сторін | 16:9 / 4:3 |
| Технологія проекції | LCD дисплей 2.69" |
| Артикул | HV-PJ211 PRO |
| В наявності | Так |
| Виробник | Havit |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.
Рекомендуємо переглянути
проектор AOpen QH31S grey (LED,720P, 5500LL,1000:1 ,1.36:1,4 corner,3W(Bt),30000г,HDM (MR.JYQ11.002)
Арт: MR.JYQ11.002
Код: 964565
проектор AOpen QH31S blue (LED,720P, 5500LL,1000:1 ,1.36:1,4 corner,3W(Bt),30000г,HDM (MR.JYQ11.003)
Арт: MR.JYQ11.003
Код: 964564
Смарт проектор S40GE+Game, Android 14, 720p, 150 ANSI, Wi-Fi 2.4+5G, White, Box
Арт: S40GE+Game
Код: 955776
Проектор H96 MAX B11 LED LCD HD 200AL 16:9 H716 2G/16G Android 11.0 HDMI WiFi BT сірий
Арт: H96 MAX_B11
Код: 952406
Проєктор AOpen QH31s HD, 150 lm, LED, 1.36, WiFi, рожевий, Whale TV (MR.JYQ11.001)
Арт: MR.JYQ11.001
Код: 947511
Проєктор AOpen QH15s HD, 6500 LED lm, LED, 1.25, WiFi (MR.JXV11.001) AOpen QH15s HD, 6500 LED lm, LED, 1.25, WiFi (MR.JXV11.001)
Арт: MR.JXV11.001
Код: 792974
Доставка
Способи доставки:
Оплата
Способи оплати:
Гарантія, Обмін/повернення
Гарантійне обслуговування надає виробник, його термін вказаний в талоні і на сайті. Гарантійний період може безпосередньо від виробника і діє протягом всього часу. Відмовляють в гарантійному обслуговуванні тільки в тому випадку, якщо товар був пошкоджений або поломка сталася з вини користувача.
Якщо гарантійний талон не йде в комплекті з інструкцією, його видає магазин. Представництва компаній виробників в Україні беруть на себе відповідальність за гарантійне обслуговування.
Після закінчення терміну гарантії фахівці сервісного центру exe.ua готові допомогти з ремонтом і обслуговуванням будь-якої техніки.
Згідно із законодавством покупець має право повернути товар без вказівки причини протягом 14 днів, але в цьому випадку він повинен бути не використаний, збережені всі документи і упаковка до нього. Кияни зможуть приїхати за адресою вул. Ризька 8А, БЦ «Фарго», оф. 106 з понеділка по п'ятницю. Час роботи з 12:00 до 18:00. При собі мати чек на покупку і посвідчення особи. Для жителів інших міст можливий обмін, сервіс і повернення за допомогою пересилання на «Нову пошту» в посилку необхідно вкласти скан копію гарантійного талона.