Портативний мультимедійний проектор HAVIT HV-PJ216 PRO HAVIT HV-PJ216 PRO
| Входное напряжение | AC 100-240V 50/60Hz |
| Мощность | 5W |
| Интерфейс | Android TV 9.0, Bluetooth V5.0, Wi-Fi (5G+2.4G) |
| Совместимость | AV, 2xUSB, HDMI, BT |
| Ресурс работы | 40000ч |
| Сопротивление | 4 Ом |
| Материалы | ABS+PC |
| Гарантийный срок | 1 год |
| Количество в коробе | 6шт |
| Вес | 1.39кг |
| Габаритные размеры | 166mm х 126mm х 190mm |
| Штрих-код | 6939119066796 |
| Відстань для проекції | 1.2м - 3м (40 - 150") |
| Контрастність | 1500:1 |
| Рівень шуму | ≤50dB |
| Роздільна здатність проекції | 1920 x 1080 (support 4K) |
| Середня яскравість екрану | 10000 Lm (300+ ANSI Lm) |
| Співвідношення сторін | 16:9 / 4:3 |
| Технологія проекції | LCD дисплей 4" |
| Артикул | HV-PJ216 PRO |
| В наявності | Так |
| Виробник | Havit |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.
Рекомендуємо переглянути
Проектор H96 MAX B12 LED LCD FullHD 330AL 16:9 H700 2G/16G Android 11.0 HDMI WiFi BT чорний
Арт: H96 MAX_B12
Код: 952404
Лампа для проекторів PA700S/X/W, PS502X/W VIEWSONIC RLC-128 (VS19340)
Арт: VS19340
Код: 945054
Проектор Magcubic HY260 Pro, White, LED, WiFi 6 / Bluetooth 5.4, 1920x1080, 330 Лм, 2000: (HY260PRO)
Арт: HY260PRO
Код: 889023
Проектор H96MAX HY350 , LED, LCD, Full HD, 300 AL,16:9, Android 11.0, HDMI, WiFi, Bluetooth, сірий
Арт: H96MAX_HY350
Код: 883685
Проєктор AOpen QF23s FHD, 250 lm, LED, 1.26, WiFi, жовтий, Whale TV (MR.JXC11.002)
Арт: MR.JXC11.002
Код: 846439
Доставка
Способи доставки:
Оплата
Способи оплати:
Гарантія, Обмін/повернення
Гарантійне обслуговування надає виробник, його термін вказаний в талоні і на сайті. Гарантійний період може безпосередньо від виробника і діє протягом всього часу. Відмовляють в гарантійному обслуговуванні тільки в тому випадку, якщо товар був пошкоджений або поломка сталася з вини користувача.
Якщо гарантійний талон не йде в комплекті з інструкцією, його видає магазин. Представництва компаній виробників в Україні беруть на себе відповідальність за гарантійне обслуговування.
Після закінчення терміну гарантії фахівці сервісного центру exe.ua готові допомогти з ремонтом і обслуговуванням будь-якої техніки.
Згідно із законодавством покупець має право повернути товар без вказівки причини протягом 14 днів, але в цьому випадку він повинен бути не використаний, збережені всі документи і упаковка до нього. Кияни зможуть приїхати за адресою вул. Ризька 8А, БЦ «Фарго», оф. 106 з понеділка по п'ятницю. Час роботи з 12:00 до 18:00. При собі мати чек на покупку і посвідчення особи. Для жителів інших міст можливий обмін, сервіс і повернення за допомогою пересилання на «Нову пошту» в посилку необхідно вкласти скан копію гарантійного талона.