Ігрові навушники з мікрофоном XTRIKE ME HP-312 XTRIKE ME HP-312
Дротові навушники XTRIKE ME HP-312 з мікрофоном - це ігрова гарнітура, яка ідеально підійде для спілкування в чатах, перегляду відео, прослуховування музики, а також геймінга в комп"ютерні та онлайн ігри різних жанрів. Гарнітура має вбудований в нижній частині лівої чашки навушників мікрофон. Родзинкою ігрової гарнітури XTRIKE ME HP-312 є глибокий потужний бас.
Ігрові навушники XTRIKE ME HP-312 мають м"яке і зручне наголов"я з регулюванням і комфортні амбушюри з еко шкіри.
Особливості:
Сумісність з ПК
Коліща гучності
Ергономічний дизайн з щільними амбушурами
Якісна звукоізоляція
Міцна і надійна конструкція
Зручне розташування мікрофону
| Интерфейс | AUX (3.5мм) х 2 |
| Диапазон частот | 20Hz-20kHz |
| Чувствительность | 102dB |
| Длинна кабеля | 1.8м |
| Совместимость | Windows 8, Windows 10, Windows 11, Linux та Mac |
| Диаметр динамика | 40мм x 2 |
| Сопротивление | 32 Ом ± 15% 1 кГц |
| Микрофон | φ6*5мм |
| Гарантийный срок | 1 год |
| Количество в коробе | 20шт |
| Артикул | HP-312 |
| В наявності | Так |
| Виробник | Xtrike |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.
Рекомендуємо переглянути
Навушники бездротові PLATINET WIRELESS HEADPHONES BLUETOOTH 5.4 400 MAH WHITE [46102] (PHB086W)
Арт: PHB086W
Код: 977340
Навушники бездротові PLATINET WIRELESS HEADPHONES BLUETOOTH 5.4 400 MAH BLACK (PHB086B)
Арт: PHB086B
Код: 977339
Доставка
Способи доставки:
Оплата
Способи оплати:
Гарантія, Обмін/повернення
Гарантійне обслуговування надає виробник, його термін вказаний в талоні і на сайті. Гарантійний період може безпосередньо від виробника і діє протягом всього часу. Відмовляють в гарантійному обслуговуванні тільки в тому випадку, якщо товар був пошкоджений або поломка сталася з вини користувача.
Якщо гарантійний талон не йде в комплекті з інструкцією, його видає магазин. Представництва компаній виробників в Україні беруть на себе відповідальність за гарантійне обслуговування.
Після закінчення терміну гарантії фахівці сервісного центру exe.ua готові допомогти з ремонтом і обслуговуванням будь-якої техніки.
Згідно із законодавством покупець має право повернути товар без вказівки причини протягом 14 днів, але в цьому випадку він повинен бути не використаний, збережені всі документи і упаковка до нього. Кияни зможуть приїхати за адресою вул. Ризька 8А, БЦ «Фарго», оф. 106 з понеділка по п'ятницю. Час роботи з 12:00 до 18:00. При собі мати чек на покупку і посвідчення особи. Для жителів інших міст можливий обмін, сервіс і повернення за допомогою пересилання на «Нову пошту» в посилку необхідно вкласти скан копію гарантійного талона.