Монітор PHILIPS 27M2C5501/00
Діагональ екрану: 27"
Максимальна роздільна здатність: 2560 × 1440
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: VA
Частота поновлення: 180 Гц
Час відгуку: 1 мс
Час відгуку (GtG): 1 мс
Поверхня екрану: матова
Особливості екрану: вигнутий
Яскравість дисплея: 300 кд/м²
Контрастність: 5000 :1
Динамічна контрастність: 80000000 :1
Частота горизонтальної розгортки: 30...270 кГц
Частота вертикальної розгортки: 48...180 Гц
Технологія адаптивного оновлення екрана: Adaptive Sync
Кут огляду горизонтальний: 178°
Кут огляду вертикальний: 178°
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн
HDR: HDR10
sRGB: 124 %
Adobe RGB: 89 %
DCI-P3: 93%
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
2 × HDMI
Аудіороз'єми: вихід
Ергономіка: регулювання по висоті
Кут нахилу: -5...20°
VESA: 100×100 мм
Енергоспоживання (стандарт): 25 Вт
Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт
Розміри (без підставки): 611×369×90 мм
Розміри: 611×528×247 мм
Вага (без підставки): 4.22 кг
Вага: 6.06 кг
Колір кадру: білий
Максимальна роздільна здатність: 2560 × 1440
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: VA
Частота поновлення: 180 Гц
Час відгуку: 1 мс
Час відгуку (GtG): 1 мс
Поверхня екрану: матова
Особливості екрану: вигнутий
Яскравість дисплея: 300 кд/м²
Контрастність: 5000 :1
Динамічна контрастність: 80000000 :1
Частота горизонтальної розгортки: 30...270 кГц
Частота вертикальної розгортки: 48...180 Гц
Технологія адаптивного оновлення екрана: Adaptive Sync
Кут огляду горизонтальний: 178°
Кут огляду вертикальний: 178°
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн
HDR: HDR10
sRGB: 124 %
Adobe RGB: 89 %
DCI-P3: 93%
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
2 × HDMI
Аудіороз'єми: вихід
Ергономіка: регулювання по висоті
Кут нахилу: -5...20°
VESA: 100×100 мм
Енергоспоживання (стандарт): 25 Вт
Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт
Розміри (без підставки): 611×369×90 мм
Розміри: 611×528×247 мм
Вага (без підставки): 4.22 кг
Вага: 6.06 кг
Колір кадру: білий
| Частота поновлення | 180 Гц |
| Вбудовані колонки | ні |
| В наявності | Так |
| Поверхня екрану | Матова |
| Інтерфейси і підключення | 1 x Н eadphone |
| Кути огляду (гориз./вертик) .) | 178/178 |
| Регулювання положення | Поворот монітора (Swivel) |
| Тип монітора | Безрамковий |
| VESA | 100mm x 100mm |
| Яскравість | 300 кд/м 2 |
| Технології покращення зображення | HDR 10 |
| Модифікація | 27M2C5501/00 |
| Тип | Монітор |
| Виробник | Philips |
| HDMI | так |
| VGA | ні |
| DVI | ні |
| DisplayPort | так |
| DisplayPort USB-C | ні |
| Web-камера | ні |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 36 міс. |
| Колір | Білий |
| Для геймерів | так |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Діагональ монітора | 27 |
| Роздільна здатність екрану | 2560x1440 |
| Тип матриці | VA |
| Діагональ екрану, дюймів | 27-28" |
| Підтримка 3D | ні |
| Підсвічування | WLED (світлодіодна підсвітка) |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.