Монітор 2E G2724B (2E-G2724B-01.UA)
Діагональ екрану: 27"
Максимальна роздільна здатність: 2560 × 1440
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Частота оновлення: 180 Гц
Час відгуку: 1 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 250 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Частота вертикальної розгортки: 48...180 Гц
Технологія адаптивного оновлення екрану: AMD FreeSync
Кут огляду горизонтальний: 178 & Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
2 × HDMI
Аудіороз'єми: Вихід
Ергономіка: регулювання по висоті Кут нахилу: -5...15 °
VESA: 75 × 75 мм Енергоспоживання (макс.): 55 Вт Енергоспоживання (стандарт): 38 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Вага: nbsp; 4.35 кг
Колір рамки: чорний
Максимальна роздільна здатність: 2560 × 1440
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Частота оновлення: 180 Гц
Час відгуку: 1 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 250 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Частота вертикальної розгортки: 48...180 Гц
Технологія адаптивного оновлення екрану: AMD FreeSync
Кут огляду горизонтальний: 178 & Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
2 × HDMI
Аудіороз'єми: Вихід
Ергономіка: регулювання по висоті Кут нахилу: -5...15 °
VESA: 75 × 75 мм Енергоспоживання (макс.): 55 Вт Енергоспоживання (стандарт): 38 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Вага: nbsp; 4.35 кг
Колір рамки: чорний
| Інтерфейси і підключення | 1 х 3.5мм Mini-Jack |
| Кути огляду (гориз./вертик) .) | 178/178 |
| Регулювання положення | Регулювання по висоті |
| Тип монітора | Геймерський |
| VESA | 75mm х 75mm |
| Яскравість | 250 кд/м 2 |
| Технології покращення зображення | не задано |
| Частота поновлення | 180 Гц |
| Вбудовані колонки | ні |
| В наявності | Так |
| Поверхня екрану | Матова |
| Модифікація | 2E-G2724B-01.UA |
| Тип | Монітор |
| Виробник | 2E |
| HDMI | так |
| VGA | ні |
| DVI | ні |
| DisplayPort | так |
| DisplayPort USB-C | ні |
| Web-камера | ні |
| Гарантія | 12 міс. |
| Колір | Чорний |
| Для геймерів | так |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Тип матриці | IPS |
| Діагональ екрану, дюймів | 27-28" |
| Підтримка 3D | ні |
| Підсвічування | LED (світлодіодна підсвітка) |
| Діагональ монітора | 27 |
| Роздільна здатність екрану | 2560x1440 |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.