Монітор SAMSUNG S24D360GAI (LS24D360GAIXCI)
Діагональ екрану: 24"
Максимальна роздільна здатність: 1920 × 1080
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: VA
Частота оновлення: 100 Гц
Час відгуку: 4 мс
Поверхня екрану: матова
Особливості екрану: вигнутий
Яскравість дисплея: 250 кд/м²
Контрастність: 3000 :1
Частота вертикальної розгортки: 48...100 Гц
Кут огляду горизонтальний: 178
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн
sRGB: 95 %
Відеороз'єми: 1 × HDMI
1 × VGA
Аудіороз'єми: вихід
Кут нахилу: -2...22 °
VESA: 75 × 75 мм
Енергоспоживання (стандарт): 19 Вт
Розміри (без підставки): 547.8 × 325.6 × 108.2 мм
Розміри: 547.8 × 416.3 × 214 мм
Вага (без підставки): 2.6 кг Вага: 3.2 кг Колір рамки: чорний
Максимальна роздільна здатність: 1920 × 1080
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: VA
Частота оновлення: 100 Гц
Час відгуку: 4 мс
Поверхня екрану: матова
Особливості екрану: вигнутий
Яскравість дисплея: 250 кд/м²
Контрастність: 3000 :1
Частота вертикальної розгортки: 48...100 Гц
Кут огляду горизонтальний: 178
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн
sRGB: 95 %
Відеороз'єми: 1 × HDMI
1 × VGA
Аудіороз'єми: вихід
Кут нахилу: -2...22 °
VESA: 75 × 75 мм
Енергоспоживання (стандарт): 19 Вт
Розміри (без підставки): 547.8 × 325.6 × 108.2 мм
Розміри: 547.8 × 416.3 × 214 мм
Вага (без підставки): 2.6 кг Вага: 3.2 кг Колір рамки: чорний
| Технології покращення зображення | Eye Saver Mode |
| Частота поновлення | 100 Гц |
| Вбудовані колонки | ні |
| В наявності | Так |
| Поверхня екрану | Матова |
| Інтерфейси і підключення | 1 х 3.5мм Mini-Jack |
| Кути огляду (гориз./вертик) .) | 178/178 |
| Регулювання положення | Регулювання нахилу |
| Тип монітора | Геймерський |
| VESA | 75mm х 75mm |
| Яскравість | 250 кд/м 2 |
| Модифікація | LS24D360GAIXCI |
| Тип | Монітор |
| Виробник | Samsung |
| HDMI | так |
| VGA | так |
| DVI | ні |
| DisplayPort | ні |
| DisplayPort USB-C | ні |
| Web-камера | ні |
| Гарантія | 24 міс. |
| Колір | Чорний |
| Для геймерів | ні |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Підсвічування | WLED (світлодіодна підсвітка) |
| Діагональ монітора | 24 |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Тип матриці | VA |
| Діагональ екрану, дюймів | 24-26" |
| Підтримка 3D | ні |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.