Монітор XIAOMI Mi Gaming Monitor G27Qi (ELA5593EU)
Діагональ екрану: 27"
Максимальна роздільна здатність: 2560 × 1440
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Частота оновлення: 180 Гц
Час відгуку: 1 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 300 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Частота вертикальної розгортки: 48...180 Гц
Технологія адаптивного оновлення екрану: Adaptive Sync
AMD FreeSync
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн
sRGB: 100 % DCI-P3:&95 %
Відеороз'єми: 2 × DisplayPort
2 × HDMI
Аудіороз'єми: Вихід VESA: 75 × 75 мм
Енергоспоживання (стандарт): 48 Вт
Розміри: 612.5 × 453 × 170.7 мм
Вага: 4.3 кг Колір рамки: чорний
Максимальна роздільна здатність: 2560 × 1440
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Частота оновлення: 180 Гц
Час відгуку: 1 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 300 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Частота вертикальної розгортки: 48...180 Гц
Технологія адаптивного оновлення екрану: Adaptive Sync
AMD FreeSync
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн
sRGB: 100 % DCI-P3:&95 %
Відеороз'єми: 2 × DisplayPort
2 × HDMI
Аудіороз'єми: Вихід VESA: 75 × 75 мм
Енергоспоживання (стандарт): 48 Вт
Розміри: 612.5 × 453 × 170.7 мм
Вага: 4.3 кг Колір рамки: чорний
| Регулювання положення | не задано |
| Тип монітора | не задано |
| VESA | 75mm х 75mm |
| Яскравість | 300 кд/м 2 |
| Технології покращення зображення | не задано |
| Частота поновлення | 180 Гц |
| Вбудовані колонки | ні |
| В наявності | Так |
| Поверхня екрану | Матова |
| Інтерфейси і підключення | не задано |
| Кути огляду (гориз./вертик) .) | 178/178 |
| Модифікація | ELA5593EU |
| Тип | Монітор |
| Виробник | Xiaomi |
| HDMI | так |
| VGA | ні |
| DVI | ні |
| DisplayPort | так |
| DisplayPort USB-C | ні |
| Web-камера | ні |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Колір | Чорний |
| Для геймерів | так |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Підтримка 3D | ні |
| Підсвічування | WLED (світлодіодна підсвітка) |
| Діагональ монітора | 27 |
| Роздільна здатність екрану | 2560x1440 |
| Тип матриці | IPS |
| Діагональ екрану, дюймів | 27-28" |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.