Монітор AOC U32U3CV
Діагональ екрану: 31.5"
Максимальна роздільна здатність: 3840 × 2160
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Частота оновлення: 60 Гц
Час відгуку: 4 мс
Час відгуку (GtG): 4 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 400 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Динамічна контрастність: 50000000 :1
Частота вертикальної розгортки 40...60 Гц
Технологія адаптивного оновлення екрану: Adaptive Sync
Кут огляду горизонтальний:178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 1.07 млрд
HDR: HDR10
DisplayHDR 400
DCI-P3: 98% Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
1 × DisplayPort USB-C
2 × HDMI
Аудіороз'єми: Вихід
LAN: Gigabit Ethernet
USB-хаб: 4 × USB 3.2 Gen 1
1 × USB-C 3.2 Gen 1
Вбудовані колонки: 2 × 3 Вт
Ергономіка: регулювання по висоті
орієнтація пейзаж/портрет (Pivot)
Кут нахилу: -6...23 VESA: 100 × 100 мм Енергоспоживання (стандарт): 45 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.3 Вт
Розміри (без підставки): 714.4 × 422.3 × 52.5 мм
Розміри: 714.4 × 459.3...609.3 × 258.6 мм
Вага (без підставки): 6.34 кг Вага: 8.46 кг Колір рамки: чорний
Максимальна роздільна здатність: 3840 × 2160
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Частота оновлення: 60 Гц
Час відгуку: 4 мс
Час відгуку (GtG): 4 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 400 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Динамічна контрастність: 50000000 :1
Частота вертикальної розгортки 40...60 Гц
Технологія адаптивного оновлення екрану: Adaptive Sync
Кут огляду горизонтальний:178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 1.07 млрд
HDR: HDR10
DisplayHDR 400
DCI-P3: 98% Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
1 × DisplayPort USB-C
2 × HDMI
Аудіороз'єми: Вихід
LAN: Gigabit Ethernet
USB-хаб: 4 × USB 3.2 Gen 1
1 × USB-C 3.2 Gen 1
Вбудовані колонки: 2 × 3 Вт
Ергономіка: регулювання по висоті
орієнтація пейзаж/портрет (Pivot)
Кут нахилу: -6...23 VESA: 100 × 100 мм Енергоспоживання (стандарт): 45 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.3 Вт
Розміри (без підставки): 714.4 × 422.3 × 52.5 мм
Розміри: 714.4 × 459.3...609.3 × 258.6 мм
Вага (без підставки): 6.34 кг Вага: 8.46 кг Колір рамки: чорний
| В наявності | Так |
| Поверхня екрану | Матова |
| Інтерфейси і підключення | 1 х 3.5мм Mini-Jack |
| Кути огляду (гориз./вертик) .) | 178/178 |
| Регулювання положення | Поворот монітора (Swivel) |
| Тип монітора | Безрамковий |
| VESA | 100mm x 100mm |
| Яскравість | 400 кд/м 2 |
| Технології покращення зображення | Flicker-Free |
| Частота поновлення | 60 Гц |
| Вбудовані колонки | Є |
| Модифікація | U32U3CV |
| Тип | Монітор |
| Виробник | AOC |
| HDMI | так |
| DisplayPort | так |
| DisplayPort USB-C | так |
| VGA | ні |
| DVI | ні |
| Web-камера | ні |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 36 міс. |
| Колір | Чорний |
| Для геймерів | так |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Діагональ монітора | 31.5 |
| Роздільна здатність екрану | 3840x2160 |
| Тип матриці | IPS |
| Підтримка 3D | ні |
| Підсвічування | WLED (світлодіодна підсвітка) |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.