Монітор ASUS VA24DQFS (90LM0540-B01370)
Бренд: ASUS
Тип: Монітор
Діагональ екрану, дюймів: 23,8
Тип РК-матриці: IPS
Формат зображення: 16:9 Дозвіл, точок: 1920x1080 Крок точок, мм: 0,2745 Час реакції, мс: 5 Кут огляду, гір / верт: 178/178 > Тип системи підсвічування: WLED
Максимальна яскравість, кд/м²: 250
Контрастність: 1000:1 (100M:1)
Покриття екрану: антибликове
Частота оновлення, Гц: 75
Інтерфейси відеосигналу
DisplayPort: Є HDMI: Є VGA (D-sub): є Додаткові можливості Засоби мультимедіа: вбудовані динаміки 2х2 Вт, аудіовхід , аудіовиход
Адаптивна синхронізація: AMD FreeSync
Загальні характеристики
Потужність, Вт: 16,7
Розміри, мм:540x391x205 Вага, кг: 63
Підтримка VESA-кріплень: + (VESA 100) Примітки: Можливість нахилу. Безрамкова конструкція
Товар на сайті бренду : https://www.asus.com/Monitors/VA24DQ/
Тип: Монітор
Діагональ екрану, дюймів: 23,8
Тип РК-матриці: IPS
Формат зображення: 16:9 Дозвіл, точок: 1920x1080 Крок точок, мм: 0,2745 Час реакції, мс: 5 Кут огляду, гір / верт: 178/178 > Тип системи підсвічування: WLED
Максимальна яскравість, кд/м²: 250
Контрастність: 1000:1 (100M:1)
Покриття екрану: антибликове
Частота оновлення, Гц: 75
Інтерфейси відеосигналу
DisplayPort: Є HDMI: Є VGA (D-sub): є Додаткові можливості Засоби мультимедіа: вбудовані динаміки 2х2 Вт, аудіовхід , аудіовиход
Адаптивна синхронізація: AMD FreeSync
Загальні характеристики
Потужність, Вт: 16,7
Розміри, мм:540x391x205 Вага, кг: 63
Підтримка VESA-кріплень: + (VESA 100) Примітки: Можливість нахилу. Безрамкова конструкція
Товар на сайті бренду : https://www.asus.com/Monitors/VA24DQ/
| Position adjustment | не задано |
| Monitor Type | не задано |
| VESA | 100mm x 100mm |
| Brightness | 250 cd/m 2 |
| Image Enhancement Technologies | не задано |
| Update frequency | 75 Hz |
| Built-in speakers | Not |
| В наявності | Так |
| Screen surface | Matt |
| Interfaces and Connections | не задано |
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Modification | 90LM0540-B01370 |
| Type of | Monitor |
| Manufacturer | Asus |
| HDMI | Yes |
| VGA | Not |
| DVI | Not |
| DisplayPort | Yes |
| DisplayPort USB-C | Not |
| Webcam | Not |
| Warranty | 36 months |
| Colour | The black |
| For gamers | Not |
| Aspect ratio | 16:9 |
| 3D support | Not |
| Monitor diagonal | 23,8 |
| Screen resolution | 1920x1080 |
| Matrix type | IPS |
| Screen size, inches | 23-23,8" |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.