Ноутбук HP ZBook Firefly 14 G11 (5G4E4ES)
HP ZBook Firefly G11 — портативний ноутбук, який ідеально підходить для професіоналів, які потребують надійний і швидкий робочий інструмент. Зовнішній вигляд ноутбука стильний і сучасний. Компактні розміри дозволяють брати ноутбук із собою в подорожі чи відрядження.
Ноутбук оснащений 14-дюймовим IPS-екраном з роздільною здатністю WUXGA. Ви отримаєте достатньо простору для перегляду контенту та роботи з ноутбуком, адже екран має тонкі рамки. Дисплей відмінно підходить як для роботи з презентаціями, таблицями, документами, так і для перегляду фільмів.
Начинка ноутбука має все необхідне для ефективної роботи: потужний процесор Intel Core Ultra 7 125H, швидку оперативну пам'ять DDR5 та містке внутрішнє сховище. Пристрій призначений для складних задач, щоденних робочих навантажень і бізнес-процесів. Ноутбук швидкий і плавний в роботі, а значить дозволить виконувати робочі завдання без зусиль та відпочивати із задоволенням.
Пристрій адаптований для відеоконференцій і онлайн-дзвінків. За допомогою вебкамери та мікрофона можна буде дистанційно проводити співбесіди, відвідувати навчання чи спілкуватися з командою про новий проєкт. Наявність різноманітних портів, як-от USB Type-C, Thunderbolt та HDMI, дозволить підключати різні пристрої та працювати в зручному режимі.
Завдяки надійній конструкції та високій продуктивності HP ZBook Firefly G11 стане незамінним помічником для роботи та розваг!
| В наявності | Так |
| Update frequency | 60 Hz |
| Laptop type | Business |
| Screen surface | Matt |
| Optical drive | No ODD |
| Memory slots | 2 x SO-DIMM |
| Type of | A laptop |
| Manufacturer | HP |
| Webcam | Yes |
| Wireless technology | Bluetooth |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
| Screen size, inches | 14.0 |
| Laptop diagonal | 14 inches |
| Matrix type | IPS/S-IPS |
| Screen resolution | 1920x1200 |
| Colour | Silver |
| Safety | TPM module |
| Graphics card type | Integrated |
| GPU family | INTEL |
| Memory type | DDR5 |
| Memory | 32 GB |
| SSD capacity | 1 TB |
| Hard disk capacity | Not |
| Processor family | U-series |
| OS | DOS |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.