Смартфон Tecno Spark 30 (KL6) 8/256GB Stellar Shadow (4894947047879)
Смартфон Tecno Spark 30 (KL6) 8/256GB Stellar Shadow (4894947047879), 6.78'' (2460х1080) IPS / MediaTek Helio G91 / ОЗУ 8 ГБ / 256 ГБ вбудованої 4G (LTE)/Bluetooth, Wi-Fi, NFC/GPS/ОС Android 14.0/168x76.4x7.7 мм, 194 г/5000 мАг/чорний
| В наявності | Так |
| Виробник | Tecno |
| Тип | Мобільний телефон |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Вбудована пам'ять | 256 Gb |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Стандарти зв'язку (GSM) | не задано |
| Фронтальна камера | 1.3 Mpx |
| Кількість ядер | 8 core |
| Ємність аккумулятору | 5000 mAh |
| Покоління зв'язку (2G / 3G / 4G) | не задано |
| Функції камери | Автофокус |
| Вбудовані датчики | Гіроскоп |
| Бездротові підключення | Bluetooth |
| Організатор | Будильник |
| Клас телефону | Смартфони |
| Мультимедіа | Відеоплеєр |
| Навігація | GPS |
| Особливості | не задано |
| Управління викликами | не задано |
| Повідомлення | не задано |
| Тип дисплея | IPS |
| Інтерфейси і підключення | не задано |
| Частота процесора | 2 GHz |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 13 міс . |
| Колір моб | Чорний |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.