Монітор HP S3 Pro 322pf (9U5B0UT)
HP S3 Pro 322pf — монітор від відомого виробника, призначений для використання як в домашніх умовах, так і в офісі. Він отримав 21,5-дюймовий екран з IPS-матрицею та роздільною здатністю Full HD. Вона дозволить працювати, грати або дивитись відеоконтент без втрати якості зображення навіть у сонячний день.
Монітор легкий, має достатньо тонку рамку, яка дозволяє при наявності декількох ідентичних виробів створити мультимоніторну конфігурацію. Така можливість дозволить глибше поринути у події динамічної гри або захопливого фільму. Також таку конфігурацію часто використовують для роботи з редагуванням фото чи відео. З інтерфейсів наявні порти VGA, Display Port та HDMi.
Дизайн виробу стильний, виконаний у класичному чорному кольорі. Підставка отримала лаконічний дизайн. Вона забезпечить монітору надійну стійкість. Завдяки кріпленню VESA виріб можна розміщати на стіну для економії простору кімнати.
| Update frequency | 100 Hz |
| Built-in speakers | Not |
| В наявності | Так |
| Screen surface | Matt |
| Interfaces and Connections | 1 x GPON uplink портРОN 1310/ 1490 nm длина в (EPON GEPON ONU/ONT SFP Stick (MAC Address Supported)) DisplayPort |
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Position adjustment | Tilt adjustment |
| Monitor Type | Frameless |
| Brightness | 250 cd/m 2 |
| Image Enhancement Technologies | Flicker-Free |
| Modification | ні |
| Type of | Monitor |
| Manufacturer | HP |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
| Colour | The black |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Backlight | WLED (led backlight) |
| Monitor diagonal | 21,5 |
| Screen resolution | 1920s 1080 |
| Matrix type | IPS |
| Screen size, inches | 21-22" |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.