Монітор HP S7 Pro 724pu (8Y2F7AA)
Монітор HP S7 Pro 724pu – це високоякісне рішення для професіоналів, які потребують чіткої передачі кольору та деталізації. З діагоналлю 24" дюйми, і роздільною здатністю WUXGA, співвідношенням сторін 16:10, зручним підключенням USB-C та заводському калібруванню кольорів забезпечує покращену чіткість зображення та допомагає працювати максимально ефективно.
Завдяки покращеному коефіцієнту контрастності 1500:1 ви зможете бачити найдрібніші деталі, глибші тіні та яскравіші світлові ефекти. Оцініть неймовірну реалістичність, точність і стабільність кольору з охопленням 99% колірного простору sRBG і 85% Display P3 із заводським калібруванням кольорів.
Частота оновлення екрана 100 Гц гарантує швидке, плавне прокручування та відтворення відео без розривів, а вбудований фільтр HP Eye Ease, який затримує світлові хвилі синього спектра без зниження якості кольору, дозволяє підтримувати концентрацію уваги.
Підставка стильна та мінімалістична, тому вона ідеально доповнює дизайн пристрою. Також можна налаштовувати положення монітора відповідно до свого комфорту. А підтримка кріплення Vesa пропонує різні варіанти розміщення.
| Screen surface | Matt |
| Interfaces and Connections | 1 x GPON uplink портРОN 1310/ 1490 nm длина в (EPON GEPON ONU/ONT SFP Stick (MAC Address Supported)) HDMI |
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Position adjustment | Monitor rotation (Swivel) |
| Monitor Type | Frameless |
| Brightness | 350 cd/m 2 |
| Image Enhancement Technologies | Flicker-Free |
| Update frequency | 100 Hz |
| Built-in speakers | Not |
| В наявності | Так |
| Modification | ні |
| Type of | Monitor |
| Manufacturer | HP |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
| Colour | Silver |
| Aspect ratio | 16:10 |
| Monitor diagonal | 24 |
| Screen resolution | 1920x1200 |
| Matrix type | IPS |
| Screen size, inches | 24-26" |
| Backlight | WLED (led backlight) |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.