Монітор HP S7 Pro 727pm (8K135AA)
Стильний, безрамковий 27-дюймовий монітор класу DreamColor HP S7 Pro подарує насичене реалістичне зображення та вдало доповнить будь-який сучасний інтер’єр.
Тонкий корпус монітора в поєднанні з полегшеною сріблястою підставкою задовольнить найвибагливіші смаки, а інноваційна система управління кабелями робить простішим впорядкувати робочого місця.
Роздільна здатність 4K UHD у поєднанні з 98% Display P3 та яскравістю 400 ніт забезпечує відтворення чіткого високодеталізованого зображення з відмінною передачею кольору. IPS Black матриця дозволяє здійснювати перегляд з будь-якого кута огляду.
Інтелектуальна 5-ти МП веб-камера легко адаптується до умов зовнішнього освітлення. Вона підтримує функцію автоматичного кадрування, тому завжди триматиме вас в центрі уваги. Аудіосистема Poly Studio з чотирма динаміками DTS® Virtual:X™ зробить віддалену співпрацю ще більш ефективною.
Підключайте декілька моніторів та розширяйте свій робочий простір. Використовуйте вбудований KVM перемикач та працюйте із вмістом двох ПК за допомогою однієї клавіатури та мишки.
Сертифікована Eyesafe функція Eye Ease створює оптимальний комфорт для очей та зменшує їх втому під час тривалої роботи.
Антиблікове покриття екрана позбавляє відблисків, навіть якщо джерело світла знаходиться за спиною.
Ергономічна конструкція монітора дозволяє облаштувати зручне робоче середовище - обирайте необхідні висоту, кути нахилу та повороту екрана, обертайте його на 90° та працюйте з комфортом.
Підключення монітора HP S7 Pro здійснюється за допомогою роз’ємів HDMI і DisplayPort.
Використовуйте два роз’єми USB Type-C Thunderbolt 4 та підключайте монітор до сумісного ноутбука. Так ви зможете переглядати високоякісне відео на великому дисплеї, заряджаючи при цьому під’єднаний пристрій з потужністю до 100 Вт.
У вашому розпорядженні також буде п’ять портів USB 3.2 зі швидкістю обміну даними до 5 Гб/с та порт RJ-45 для підключення Gigabit Ethernet.
Програмне забезпечення HP Display Center допоможе здійснити швидку персоналізацію HP S7 Pro.
| Interfaces and Connections | 1 x GPON uplink портРОN 1310/ 1490 nm длина в (EPON GEPON ONU/ONT SFP Stick (MAC Address Supported)) HDMI |
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Position adjustment | Monitor rotation (Swivel) |
| Monitor Type | Frameless |
| Brightness | 400 cd/m 2 |
| Image Enhancement Technologies | Flicker-Free |
| Update frequency | 60 Hz |
| В наявності | Так |
| Screen surface | Matt |
| Modification | ні |
| Type of | Monitor |
| Manufacturer | HP |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
| Colour | Silver |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Monitor diagonal | 27 |
| Screen resolution | 3840x2160 |
| Matrix type | IPS |
| Screen size, inches | 27-28" |
| Backlight | WLED (led backlight) |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.