Монитор iiyama TW2223AS-B2
Інтерактивна панель IIYAMA TW2223AS-B2
ProLite TW2223AS-B2 – інтерактивна сенсорна панель з елегантним дизайном "скло від краю до краю" стане ідеальним вибором для інтенсивного використання. Цей монітор може працювати в режимі 24/7 у ландшафтній, портретній та горизонтальній орієнтаціях. Завдяки попередньо встановленій операційній системі Android 12 монітор можна легко налаштувати, встановлюючи додатки безпосередньо на нього. У поєднанні з 32 ГБ пам’яті, підтримкою Wi-Fi, LAN (RJ45) та Bluetooth, цей монітор ідеально підходить для POS-систем або інформаційних точок у роздрібних магазинах для інформування клієнтів про вашу продукцію, а також для практично необмежених додатків у системах "розумний дім".
Full HD
Завдяки підтримці роздільної здатності 1920х1080 цей монітор може відображати будь-які зображення! Full HD забезпечує більше робочого простору порівняно зі звичайними моніторами з роздільною здатністю 1280х1024.
Ємнісна сенсорна технологія
Ця технологія базується на використанні сенсорної сітки з найтонших провідників, нанесених на скляну поверхню панелі. Дотик розпізнається за зміною електричних характеристик сенсорної сітки, коли користувач торкається скла. Завдяки використанню скляної поверхні такі дисплеї мають підвищену зносостійкість: навіть подряпини на екрані не впливають на його функціональність. Технологія забезпечує відмінну якість зображення і дозволяє керувати дисплеєм не лише пальцями (у тому числі в тонких гумових рукавичках), але й магнітною ручкою.
ОС Android
Завдяки операційній системі Android ви можете легко налаштувати дисплей відповідно до своїх потреб, встановлюючи додатки безпосередньо на пристрій.
Режим 24/7
Монітори, призначені для безперервної роботи.
Вбудовані колонки
Монітор оснащений двома високоякісними стереодинаміками.
ProLite TW2223AS-B2 – інтерактивна сенсорна панель з елегантним дизайном "скло від краю до краю" стане ідеальним вибором для інтенсивного використання. Цей монітор може працювати в режимі 24/7 у ландшафтній, портретній та горизонтальній орієнтаціях. Завдяки попередньо встановленій операційній системі Android 12 монітор можна легко налаштувати, встановлюючи додатки безпосередньо на нього. У поєднанні з 32 ГБ пам’яті, підтримкою Wi-Fi, LAN (RJ45) та Bluetooth, цей монітор ідеально підходить для POS-систем або інформаційних точок у роздрібних магазинах для інформування клієнтів про вашу продукцію, а також для практично необмежених додатків у системах "розумний дім".
Full HD
Завдяки підтримці роздільної здатності 1920х1080 цей монітор може відображати будь-які зображення! Full HD забезпечує більше робочого простору порівняно зі звичайними моніторами з роздільною здатністю 1280х1024.
Ємнісна сенсорна технологія
Ця технологія базується на використанні сенсорної сітки з найтонших провідників, нанесених на скляну поверхню панелі. Дотик розпізнається за зміною електричних характеристик сенсорної сітки, коли користувач торкається скла. Завдяки використанню скляної поверхні такі дисплеї мають підвищену зносостійкість: навіть подряпини на екрані не впливають на його функціональність. Технологія забезпечує відмінну якість зображення і дозволяє керувати дисплеєм не лише пальцями (у тому числі в тонких гумових рукавичках), але й магнітною ручкою.
ОС Android
Завдяки операційній системі Android ви можете легко налаштувати дисплей відповідно до своїх потреб, встановлюючи додатки безпосередньо на пристрій.
Режим 24/7
Монітори, призначені для безперервної роботи.
Вбудовані колонки
Монітор оснащений двома високоякісними стереодинаміками.
| Регулювання положення | не задано |
| Тип монітора | Для дому та офісу |
| Яскравість | 400 кд/м 2 |
| Технології покращення зображення | не задано |
| Частота поновлення | 60 Гц |
| Вбудовані колонки | Є |
| В наявності | Так |
| Поверхня екрану | Матова |
| Інтерфейси і підключення | 1 х 3.5мм Mini-Jack |
| Кути огляду (гориз./вертик) .) | 178/178 |
| Модифікація | ні |
| Тип | Монітор |
| Виробник | IIYAMA |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 36 міс. |
| Колір | Чорний |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Підсвічування | WLED (світлодіодна підсвітка) |
| Діагональ монітора | 21,5 |
| Роздільна здатність екрану | 1920х 1080 |
| Тип матриці | VA |
| Діагональ екрану, дюймів | 21-22" |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.