1G SFP-Модуль, LC LX HP X120 JD119B
HP (JD119B) - трансфер HP X120 з пропускною спроможністю 1 Gb / s, роз'єм LC (1000Base-LX). Трансівер HP JD119B X120 1G SFP є новим пристроєм, необхідним при побудові оптичних мереж. Він дозволяє передавати дані з високою швидкістю, а також має ряд додаткових переваг, значно спрощують проектування, конфігурація і експлуатацію оптичної мережі. Серед переваг цього пристрою - його компактні розміри, міцний корпус, який оберігає обладнання від впливу навколишнього середовища, і цілком доступна ціна. За допомогою трансивера HP JD119B X120 1G SFP ви зможете домогтися гнучкості конфігурації інтерфейсів, забезпечити мультивендорної мережі і знизити витрати на експлуатацію обладнання.
| стандарти | Gigabit Ethernet 19 "комутатори |
| Транспортні вагогабаритні характеристики | |
| Обсяг | 960 куб. см. |
| вага | 90 грам |
| довжина | 160 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 60 мм |
| Виробник | HPE |
| Тип | Кабель |
| Оптичний LC | так |
| Тип оптичного волокна | Одномодовое |
| Тип оптичного з'єднання | Дуплекс |
| Кількість портів | 1 |
| Тип модуля | SFP |
| Вага упаковки | 0.1 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.