Netgear 28Port Switch 10/100/1000 (GS728TPP-300EUS)
Комутатор NETGEAR GS728TPP ,Gigabit Ethernet з PoE+ та 4 портами SFP доповнює сімейство автономних інтелектуальних комутаторів NETGEAR, додаючи повну підтримку 24 портів PoE+ для розгортання сучасних потужних пристроїв PoE.
Гігабітні смарт-комутатори NETGEAR PoE+ з віддаленим/хмарним керуванням, мережевими функціями L2, такими як VLAN і планування операцій PoE, що дозволяє клієнтам малого та середнього бізнесу розгортати VoIP-телефони на основі PoE, IP-камери, кінцеві точки передачі відео через IP та точки бездротового доступу, просто та надійно. Розширені функції, такі як статична маршрутизація IPv4/IPv6 рівня 3, агрегація каналів LACP, DiffServ QoS, приватні віртуальні локальні мережі, реєстрація багатоадресних віртуальних локальних мереж та сполучне дерево, задовольнять навіть найпросунутіші мережі малого бізнесу.
Керування швидкістю обертання вентиляторів в залежності від температури та навантаження поєднує в собі точний моніторинг з мінімальним системним акустичним шумом: GS728TPP підтримує тиху роботу при встановленні у стійку з максимальним рівнем шуму 33,42 дБ навіть при повній потужності PoE з трафіком на всіх портах та навколишній температурі 25 °,С.
,
Особливості
Тиха робота у стійці з рівнем шуму 33,42 дБ за температури навколишнього середовища 25°,C
Статична маршрутизація рівня 3 із 32 маршрутами (IPv4 та IPv6) для локальної маршрутизації між VLAN
Розширена підтримка VLAN та Private VLAN для кращої сегментації мережі
Списки керування доступом L2/L3/L4 (ACL) для детального керування доступом до мережі, включаючи автентифікацію портів 802.1x
Розширене керування PoE для кожного порту, для віддаленого керування живленням пристроїв, підключених до PoE, включаючи планування операцій
Advanced QoS (Quality of Service) для пріоритезації трафіку, у тому числі на основі портів, 802.1p та L2/L3/L4 на основі DSCP
Автоматичне запобігання відмови в обслуговуванні (DoS)
IGMP Snooping та Querier для оптимізації багатоадресної розсилки
Реєстрація багатоадресної мережі VLAN (MVR) для більших багатоадресних мереж L2 та розгортання AV over IP
Динамічний ARP для підвищення безпеки, спрямований на атаки класу «,Man in the Middle»,
Обмеження швидкості та організація черги з пріоритетом для кращого розподілу пропускної спроможності
Віддзеркалення портів для моніторингу мережі
Енергоефективний Ethernet (IEEE 802.3az) для максимальної економії енергії
Перевірка кабелю для вирішення проблем із підключенням
Віддалений моніторинг SNMP v1, v2c, v3 та RMON
Стабільна продуктивність завдяки неблокуючій архітектурі, 16 000 MAC-адрес, 256 мереж VLAN, 100 загальних (вхідних) ACL-списків та 512 багатоадресних груп
Комплексна підтримка IPv6 для керування, QoS, ACL та маршрутизації, що забезпечує захист інвестицій та плавний перехід до мережі на базі IPv6
Підтримка PoE+ на 24 портах, загальний бюджет PoE 380 Вт
4 виділені SFP пори, що забезпечують не тільки оптоволоконні висхідні канали, але й резервування висхідних каналів та аварійне перемикання, що підвищує надійність та доступність мережі
Можливість віддаленого/хмарного керування за допомогою NETGEAR Insight. Миттєво активуйте керування NETGEAR Insight Cloud із графічного веб-інтерфейсу, щоб спростити налаштування та розгортання з будь-якого місця за допомогою програми NETGEAR Insight на мобільних пристроях або порталі Insight Cloud через веб-браузер
Простий у використанні графічний інтерфейс керування на основі веб-браузера
Система управління мережею (NMS300), що дозволяє розгортати всі бізнес-продукти NETGEAR та керувати ними через єдиний інтерфейс
Два образи вбудованого ПЗ підвищують надійність та час безвідмовної роботи вашої мережі
,
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Мережеві інтерфейси | 24 PoE+ (802.3at) 1GBASE-T RJ-45 порти 4 x 1G SFP (оптичних) порти Порт USB (для завантаження/резервного копіювання файлів конфігурації та оновлення ПЗ) |
| Індикатори | На порт - швидкість, зв',язок, активність, PoE На пристрій - живлення, вентилятор, PoE Max |
| Загальний бюджет PoE | 380Вт |
| Таблиця MAC-адрес | 16000 |
| Пропускна здатність | 56 Гбіт/с |
| Розмір буфера | 1,5 МБ |
| Jumbo-фрейм | 10000 |
| Режими пересилання | Store-and-forward |
| Повна сумісність зі стандартами IEEE | IEEE 802.3 Ethernet IEEE 802.3u 100BASE-T IEEE 802.3ab 1000BASE-T IEEE 802.3af PoE IEEE 802.3at PoE+ IEEE 802.3az Energy Efficient Ethernet (EEE) IEEE 802.3ad Trunking (LACP) IEEE 802.3z Gigabit Ethernet 1000BASE-SX/LX IEEE 802.3x Full-Duplex Flow Control IEEE 802.1Q VLAN Tagging IEEE 802.1AB LLDP with ANSI/TIA-1057 (LLDP-MED) IEEE 802.1p Class of Service IEEE 802.1D Spanning Tree (STP) IEEE 802.1s Multiple Spanning Tree (MSTP) IEEE 802.1w Rapid Spanning Tree (RSTP) IEEE 802.1x RADIUS Network Access Control |
| Управління системою | Web Managed/GUI Insight Management Command Line Interface/Telnet (firmware version 6.0.10.5 and above) SNMP Version 1, 2c, 3 RMON Group - 1, 2, 3, 9 DHCP - Client Port Mirroring IPv6 full set |
| Якість обслуговування | 802.1p, DSCP, Diffserv, Auto Voice VLAN, Rate limiting |
| Багатоадресна фільтрація | IGMP Snooping v1, v2, v3 MLD snooping , v1, v2 |
| Управління трафіком | Number of 802.1q VLAN - 256 Link Aggregation 802.3ad Discovery Protocol LLDP 802.1ab Rate Limiting Broadcast Storm Control |
| L3 Маршрутизація | IPv4 та IPv6 статична маршрутизація |
| Безпека | IEEE 802.1x (RADIUS) Access Control Lists(MAC, IP, TCP) HTTPS/SSH Guest VLAN DHCP Snooping/IP Source Guard/ARP Guard TACACS+ |
| Охолодження | 2 вентилятори |
| Монтаж | Настільний, монтаж у стійку |
| Середній час напрацювання на відмову (MTBF) | 1071896 годин |
| Живлення | 1 внутрішній блок живлення, стаціонарний, 230 В, 50 Гц |
| Споживання енергії | Max. with PoE - 439Вт Max. without PoE - 59Вт Idle power - 22,5Вт |
| Робоча температура | від 0°, до 50°,C |
| Експлуатаційна вологість | Максимальна відносна вологість 90%, без конденсації |
,
ФІЗИЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Розміри (Ш x Г x В) | 440 x 257 x 43 мм |
| Вага | 4,11 кг |
,
ПІДТРИМКА І ГАРАНТІЯ
| Гарантія на обладнання | 90 днів / Обмежена довічна гарантія* |
* Цей продукт надається з обмеженою гарантією, яка діє лише в разі придбання у авторизованого продавця NETGEAR і поширюється на незмінене обладнання, вентилятори та внутрішні джерела живлення, а не на програмне забезпечення чи зовнішні джерела живлення, і вимагає реєстрації продукту на https://www. netgear.com/business/registration протягом 90 днів після покупки, дивіться https://www.netgear.com/about/warranty для отримання додаткової інформації. Призначений тільки для використання всередині приміщень.
,
Додаткова інформація на сайті виробника:
https://www.netgear.com/business/wired/switches/smart-cloud/gs728tppv2/
Технічні характеристики - https://www.netgear.com/images/datasheet/switches/GS728TPv2_GS728TPPv2_GS752TPv2_GS752TPP.pdf
Посібник користувача - https://www.downloads.netgear.com/files/GDC/GS728TPv2/GS728TPv2_GS728TPPv2_GS752TPv2_GS752TPP_UM_EN.pdf
Інструкція з встановлення - , https://www.downloads.netgear.com/files/GDC/GS728TPv2/GS728TPv2_GS728TPPv2_IG_EN.pdf
Посібник із встановлення обладнання - https://www.downloads.netgear.com/files/GDC/GS728TPv2/GS728TPv2_GS728TPPv2_GS752TPv2_GS752TPP_HIG_EN.pdf
Інструкція з інтерфейсу командного рядка - https://www.downloads.netgear.com/files/GDC/GS108Tv3/Smart_Switches_CLI_Manual_EN.pdf
ProSupport for Business - https://www.downloads.netgear.com/files/GDC/ProSUPPORT/NETGEAR_DS_ProSUPPORT_US_Intl.pdf
| Виробник | Netgear |
| Особливості | не задано |
| Гарантія | 60 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.