Кабель Baseus Flash USB - MicroUSB+Lightning+USB-C 100W 1.2m Black (CASS030001)
| Матеріал | Алюмінієвий сплав + нейлонове обплетення |
| Модель | Flash Series Ⅱ One-for-three Fast Charging Data Cable USB to M+L+C |
| Тип | Кабелі синхронізації |
| Особливості | Кабель 3в1/Power Delivery |
| Вихідна потужність | 100 W |
| Роз’єм 1 | USB Type-A |
| Роз’єм 2 | Micro; Lightning; Type-C |
| Країна-виробник | Китай |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Вихід | 5 A |
| Довжина кабелю | 1.2 м |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Колір | Чорний |
| В наявності | Так |
| Тип | Кабель |
| Виробник | Baseus |
| Вага упаковки | 9 кг |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.
З цим товаром також купують
Зарядний пристрій Canyon 1xUSB-C PD65W + 1xUSB QC3.0 + cable USB-C to USB-C white (CNS-CURC65ACW)
Арт: CNS-CURC65ACW
Код: 972614
Маршрутизатор TP-LINK Archer GE230 BE3600, 3xGE LAN, 2.5xGE LAN, 2.5xGE WAN, 1xUSB3.0 (ARCHER-GE230)
Арт: ARCHER-GE230
Код: 947529
Кабель ANKER 322 USB-A to USB-C - 1.8m Nylon (Чорний ) (A81H6G11)
Арт: A81H6G11
Код: 782426
Кабель ANKER 322 USB-C to USB-C - 1.8m Nylon (Чорний ) (A81F6G11)
Арт: A81F6G11
Код: 782425
Кабель живлення USB to DC 5.5x2.5 12V 1.0m (29866) Voltronic (KPFR/5-12)
Арт: KPFR/5-12
Код: 739589
Мережевий фільтр Gembird 1.8 м, 6 розеток, черный (SPG6-B-6 PPB/ SPG6-G-6B)
Арт: SPG6-B-6 PPB/ SPG6-G-6B
Код: 177605
Патч корд DIGITUS CAT 6 S-FTP, 20м, AWG 27/ 7, LSZH, серый (DK-1644-200)
Арт: DK-1644-200
Код: 168464
Рекомендуємо переглянути
Кабель Proove Silicraft Type-C to Lightning 27W (1m) white (CCSC27002102)
Арт: CCSC27002102
Код: 976778
Кабель Proove AirLine Type-C to Type-C 60W (1m) orange (CCAI60002218)
Арт: CCAI60002218
Код: 976770
Кабель Baseus Discolor Series Fast Charging Type-C to Type-C 100W (1m) blue (P10374902311-00)
Арт: P10374902311-00
Код: 975272
Кабель Proove Simple Silicone Type-C to Lightning 27W (1m) black (CCSS27002101)
Арт: CCSS27002101
Код: 975257
Кабель пристроїв USB Type-C M/M 0.15m,(USB2.0) 60W Textile Metal Cu,чорний (75.07.9559-1)
Арт: 75.07.9559
Код: 975230
Кабель пристроїв USB Type-C-3.0microB M/M 0.3m,(USB3.0) 2xShielded AWG26+28 Cu,чорний (62.09.8517-1
Арт: 62.09.8517
Код: 975193
Кабель Baseus Discolor Series Fast Charging Type-C 100W (1m) blue (P10374903311-00)
Арт: P10374903311-00
Код: 973686
Кабель Baseus Discolor Series Fast Charging Type-C 100W (1m) black (P10374903111-00)
Арт: P10374903111-00
Код: 973685
Доставка
Способи доставки:
Оплата
Способи оплати:
Гарантія, Обмін/повернення
Гарантійне обслуговування надає виробник, його термін вказаний в талоні і на сайті. Гарантійний період може безпосередньо від виробника і діє протягом всього часу. Відмовляють в гарантійному обслуговуванні тільки в тому випадку, якщо товар був пошкоджений або поломка сталася з вини користувача.
Якщо гарантійний талон не йде в комплекті з інструкцією, його видає магазин. Представництва компаній виробників в Україні беруть на себе відповідальність за гарантійне обслуговування.
Після закінчення терміну гарантії фахівці сервісного центру exe.ua готові допомогти з ремонтом і обслуговуванням будь-якої техніки.
Згідно із законодавством покупець має право повернути товар без вказівки причини протягом 14 днів, але в цьому випадку він повинен бути не використаний, збережені всі документи і упаковка до нього. Кияни зможуть приїхати за адресою вул. Ризька 8А, БЦ «Фарго», оф. 106 з понеділка по п'ятницю. Час роботи з 12:00 до 18:00. При собі мати чек на покупку і посвідчення особи. Для жителів інших міст можливий обмін, сервіс і повернення за допомогою пересилання на «Нову пошту» в посилку необхідно вкласти скан копію гарантійного талона.