Ноутбук Dell Vostro 3530 Aluminium (N1804QMVNB3530UA_UBU)
Dell Vostro 3530 — хороший ноутбук, створений для виконання повсякденних завдань, роботи або дистанційного навчання.
Пристрій оснащений широким екраном із матрицею VA та високою роздільною здатністю. Переглядати вебсторінки, працювати з текстовою інформацією та дивитися серіали на Netflix буде комфортно й легко.
Ноутбук оснащений основним процесором Intel Core i5, який відмінно впорається з надскладними завданнями й режимом мультизадачності, а вбудована відеокарта подбає про чудову графіку. За швидкість системи відповідає оперативна пам'ять на 16 ГБ та місткий накопичувач SSD.
Vostro 3530 має ергономічна повнорозмірна клавіатура, з якою зручно працювати з таблицями, текстами й розрахунками. Вона сподобається студентами, викладачам, аналітикам і економістам завдяки наявності цифрового блока.
Ноутбук виконаний у стильному дизайні, має міцну конструкцію, виконану в у металевому корпусі, відповідає стандарту MIL-STD-810H, вагою всього 1.66 кг, що забезпечить портативність пристрою. Широкий набір інтерфейсів подбає про підключення необхідних аксесуарів, накопичувачів і ґаджетів, оснащений повноцінним USB-Type C.
Dell Vostro 3530 — ідеальний помічник для робочих буднів!
| Screen surface | Matt |
| Optical drive | No ODD |
| Memory slots | 2 x SO-DIMM |
| Graphics chip | Intel Iris Xe Graphics |
| В наявності | Так |
| Update frequency | 120 Hz |
| Laptop type | Business |
| Manufacturer | Dell |
| Type of | A laptop |
| Webcam | Yes |
| Wireless technology | Bluetooth |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
| Screen size, inches | 15.6 |
| Laptop diagonal | 15 inches |
| Matrix type | VA |
| Screen resolution | 1920x1080 |
| Colour | The black |
| Safety | Fingerprint's scanner |
| GPU family | INTEL |
| Graphics card type | Integrated |
| Memory type | DDR4 |
| Memory | 16 GB |
| Hard disk capacity | Not |
| SSD capacity | 512 GB |
| Processor family | Intel Core i5 |
| Network adapter Voltronic JP1081B/KY-RD9700 1хGE LAN | There is |
| OS | Linux |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.