Датчик руху з покращеною фотофіксацією Ajax HDR MotionCam, Jeweller, бездротовий, чорний (000052546) (000052546)
Ajax MotionCam HDR — це бездротовий датчик руху з вбудованою камерою, що забезпечує фотоверифікацію тривог. Він призначений для використання всередині приміщень і сумісний із системами безпеки Ajax.
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Тип сенсора | Інфрачервоний (PIR) |
| Дальність виявлення руху | До 12 метрів |
| Кути огляду | Горизонтальний: 88,5° Вертикальний: 80° |
| Швидкість виявлення руху | Від 0,3 до 2 м/с |
| Імунітет до тварин | Вага: до 20 кг Зріст: до 50 см |
| Роздільна здатність фото | 640 × 480 пікселів 320 × 240 пікселів (за замовчуванням) 160 × 120 пікселів |
| HDR-фотографії | Покращує деталізацію яскравих і темних сцен, доступно для пристроїв із версією прошивки 15.59.35.14 або новішою |
| ІЧ-підсвічування | Для зйомки в умовах низького освітлення |
| Кількість знімків у серії | 1–5 знімків (320 × 240 або 160 × 120 пікселів) 1–3 знімки (640 × 480 пікселів) |
| Час доставки фото | До 7 с — 160 × 120 пікселів До 9 с — 320 × 240 пікселів До 20 с — 640 × 480 пікселів |
| Живлення | 2 × CR123A батареї, термін служби до 4 років |
| Робоча температура | Від -10°C до +40°C |
| Допустима вологість | До 75% |
| Розміри | 135 × 70 × 60 мм |
| Вага | 167 г |
| Клас захисту | IP50 |
| Колір | Чорний або білий |
| Тип | Датчик руху |
| Виробник | Ajax |
| В наявності | Так |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 24 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.
Рекомендуємо переглянути
Беспроводной датчик движения «,штора», с технологией двойно (Curtain Outdoor Mini)
Арт: Curtain Outdoor Mini
Код: 977842
Датчик движения и фотофиксации Ajax MotionCam (with HDR)
Арт: Ajax MotionCam (with HDR)
Код: 926194
Беспроводной датчик движения с фотофиксацией U-Prox PIR Cam Black
Арт: U-Prox PIR Cam Black
Код: 917044
Бездротовий датчик руху з камерою, з покращеною фотофіксацією та фото по запиту Ajax HDR (000053985)
Арт: 000053985
Код: 897595
Датчик руху з камерою фото за запитом U-Prox PIR Cam White, бездротовий, білий (4820261370485)
Арт: 4820261370485
Код: 867512
Модуль для інтеграції сторонніх провідних пристроїв U-Prox Multiplexer, бездротовий, (4820261370355)
Арт: 4820261370355
Код: 867506
Датчик руху з покращеною фотофіксацією Ajax HDR MotionCam, Jeweller, бездротовий, білий (000054412) (000054412)
Арт: 000054412
Код: 824756
Бездротовий сповіщувач руху з камерою Ajax MotionCam HDR black
Арт: Ajax MotionCam HDR black
Код: 815036
Дротовий сповіщувач руху з камерою Ajax MotionCam (PhOD) Fibra white
Арт: Ajax MotionCam (PhOD) Fibra white
Код: 781713
Бездротовий сповіщувач руху з камерою Dahua DHI-ARD1731-W2(868)
Арт: Dahua DHI-ARD1731-W2(868)
Код: 786410
Доставка
Способи доставки:
Оплата
Способи оплати:
Гарантія, Обмін/повернення
Гарантійне обслуговування надає виробник, його термін вказаний в талоні і на сайті. Гарантійний період може безпосередньо від виробника і діє протягом всього часу. Відмовляють в гарантійному обслуговуванні тільки в тому випадку, якщо товар був пошкоджений або поломка сталася з вини користувача.
Якщо гарантійний талон не йде в комплекті з інструкцією, його видає магазин. Представництва компаній виробників в Україні беруть на себе відповідальність за гарантійне обслуговування.
Після закінчення терміну гарантії фахівці сервісного центру exe.ua готові допомогти з ремонтом і обслуговуванням будь-якої техніки.
Згідно із законодавством покупець має право повернути товар без вказівки причини протягом 14 днів, але в цьому випадку він повинен бути не використаний, збережені всі документи і упаковка до нього. Кияни зможуть приїхати за адресою вул. Ризька 8А, БЦ «Фарго», оф. 106 з понеділка по п'ятницю. Час роботи з 12:00 до 18:00. При собі мати чек на покупку і посвідчення особи. Для жителів інших міст можливий обмін, сервіс і повернення за допомогою пересилання на «Нову пошту» в посилку необхідно вкласти скан копію гарантійного талона.