Акустична система Microlab M-108 black
Microlab M-108 - це оригінальна акустична система, яка стане відмінною заміною Вашим старим колонкам, або відмінною альтернативою вбудованим в ноутбук динамікам. Система Microlab M-108 підійде для більшості потреб користувачів, незалежно від того чи слухають вони музику, грають у комп'ютерні ігри або дивляться фільм. Система порадує Вас непоганим звучанням навіть не дивлячись на свої малі розміри. Сумарна потужність системи складає 11 Вт, що вистачить для озвучування невеликої або середньої кімнати. Корпус сабвуфера виконаний з дерева, для дійсно якісного та насиченого басу, без паразитичних пригуків, які характерні у сабвуферах із пластиковим корпусом. .
| В наявності | Так |
| Матеріал корпусу | Дерево/Пластик |
| Модифікація | M-108 |
| Тип | Акустична система |
| Виробник | Microlab |
| Караоке | ні |
| FM-тюнер | ні |
| Тип дисплея | ні |
| Загальна вихідна потужність (RMS) | 11 Вт |
| Звукова система | Стерео |
| Вбудований еквалайзер | ні |
| Кількість встановлених станцій | ні |
| Підтримка носіїв | mini-jack 3.5 mm |
| Колір | Чорний |
| Харчування | Мережа |
| Інтерфейси | Jack 3,5 мм |
| Підтримувані медіа-носії | ні |
| Кількість каналів | 2.1 |
| Режими відтворення дисків | ні |
| Гарантія | 12 міс. |
| Кількість каналів | 2.1 |
| Потужність сателітів (Вт) | 5 |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.