Монітор iiyama T2252MSC-B2AG
21,5-дюймовий сенсорний монітор PCAP 10pt з технологією IPS-матриці, скляним дизайном від краю до краю та антибліковим покриттям
Завдяки роздільній здатності Full HD (1920x1080) та точній проекційно-ємнісній 10-точковій сенсорній технології, ProLite T2252MSC-B2AG забезпечує плавну та точну сенсорну реакцію. Завдяки технології IPS LCD екрану він пропонує виняткову передачу кольору та широкі кути огляду, що робить його ідеальним вибором для широкого спектру інтерактивних застосувань. Гнучку підставку можна розташувати під кількома кутами, створюючи комфортний та ергономічний користувацький досвід, а вбудована система управління кабелями приховує всі кабелі та електричні дроти, забезпечуючи акуратне робоче місце без кабелів. Крім того, скло від краю до краю та надтонкий дизайн створюють привабливий вигляд. Антиблікове покриття допомагає уникнути проблем з відблисками та зовнішніми джерелами світла, які впливають на відтворення кольорів, контрастність та різкість. ProLite T2252MSC-B2AG — ідеальне рішення для інтерактивних вивісок, роздрібної торгівлі в магазинах, POS-терміналів та інтерактивних презентацій.
| Регулювання положення | Регулювання нахилу |
| Тип монітора | Безрамковий |
| Яскравість | 250 кд/м 2 |
| Технології покращення зображення | не задано |
| Частота поновлення | 60 Гц |
| Вбудовані колонки | Є |
| В наявності | Так |
| Поверхня екрану | Матова |
| Інтерфейси і підключення | 1 х 3.5мм Mini-Jack |
| Кути огляду (гориз./вертик) .) | 178/178 |
| Модифікація | ні |
| Тип | Монітор |
| Виробник | IIYAMA |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 36 міс. |
| Колір | Чорний |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Підсвічування | LED (світлодіодна підсвітка) |
| Діагональ монітора | 21,5 |
| Роздільна здатність екрану | 1920х 1080 |
| Тип матриці | IPS |
| Діагональ екрану, дюймів | 21-22" |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.