Ноутбук Asus Zenbook Duo UX8406CA-PZ043W (90NB14X1-M001J0), 14 3K (2880x1800) OLED глянсовий сенсор
| Процесор | Intel® Core™ Ultra 9 Processor 285H 2.9 GHz (24MB Cache, up to 5.4 GHz, 16 cores, 16 Threads), Intel® AI Boost NPU up to 13 |
| Програмне забезпечення | Windows 11 Home |
| Оперативна пам"ять | 32GB LPDDR5X on board |
| Дисплей | 14" 3K OLED (16:10) (2880 x 1800), 400nits, 100% DCI-P3 color gamut, Glossy display |
| Відеоадаптер | Intel® Arc™ Graphics |
| Накопичувач | 1TB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD |
| Клавіатура | Soft Keyboard |
| Камера | FHD camera with IR function to support Windows Hello |
| Мережевий адаптер | Wi-Fi 7(802.11be) (Tri-band)2*2 + Bluetooth® 5.4 Wireless Card (*Bluetooth® version may change with OS version different.) |
| Інтерфейси | 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps) 2x Thunderbolt™ 4 with support for display / power delivery (data speed up to 40Gbps) 1x HDMI 2.1 TMDS 1x 3.5mm Combo Audio Jack |
| Аудіо | Smart Amp Technology Built-in speaker Built-in array microphone |
| Батарея | 75WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion |
| Блок живлення | TYPE-C, 65W AC Ultra Mini Adapter, Output: 20V DC, 3.25A, 65W, Input: 100-240V AC 50/60GHz universal |
| Розміри | 313 x 217 x 14.6 ~ 19.9 мм (WxDxH) |
| Вага | 1.65 кг з батареєю |
| Комплектація | Stylus (ASUS Pen SA203H-MPP2.0 support) Backpack Sleeve |
| Тип ноутбука | Бізнес |
| Поверхня екрану | Глянцева |
| Оптичний привід | No ODD |
| В наявності | Так |
| Тип | Ноутбук |
| Виробник | Asus |
| Web-камера | так |
| Бездротові технології | Bluetooth |
| Гарантія | 24 міс. |
| Діагональ екрану, дюймів | 14.0 |
| Діагональ ноутбука | 14 дюймів |
| Тип матриці | OLED |
| Колір | Сірий |
| Безпека | TPM модуль |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Обсяг пам'яті | 32 Гб |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.