Принтер етикеток X-PRINTER XP-420B USB, Wi-Fi (XP-420B-U-WF-0104)
Принтер етикеток XPrinter XP-420B USB+Wi-Fi – термопринтер, що створює етикетки методом прямого термоперенесення. Незважаючи на те, що корпус пристрою, виготовлений з міцного ABS пластику, відрізняється компактними розмірами, він має великий контейнер для завантаження паперу. Інтелектуальна система контролю температури надійно захищає термоголовку від перегріву. Простоту керування забезпечує одна багатофункціональна кнопка та світловий індикатор.
Основні характеристики XPrinter XP-420B USB+Wi-Fi:
роздільна здатність 8 точок/мм (203 dpi);
32-бітний процесор RISC;
інтерфейс USB2.0 (стандартний), Wi-Fi
пам'ять Флеш-пам'ять до 4 МБ;
8 МБ SDRAM;
максимальна швидкість друку 152 мм/сек;
ширина друку до 108 мм;
ширина носія від 20 до 115 мм;
тип витратних матеріалів: безперервна етикетка, етикетки із зазором, чорна мітка, віяло та етикетка з перфорацією;
довжина етикетки від 10 до 1778 мм;
вага 1.31кг.
Стандарт безпеки принтера: FCC, РЄ, СВ, ССС.
| В наявності | Так |
| Виробник | X-PRINTER |
| Тип | Принтер етикеток |
| Мінімальна ширина друку | 20 мм |
| Мінімальна ширина етикетки | 20 мм |
| Швидкість друку | 152 мм / с |
| Дозвіл | 203 DPI |
| Інтерфейси підключення | не задано |
| Пам'ять | 4 MB Flash |
| Максимальна ширина друку | 108 мм |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.