Кронштейн OfficePro MA851B (VESA200х200)
Кронштейн Officepro MA851B — це професійне рішення, розроблене в першу чергу для великих і важких моніторів. Кріплення підтримує встановлення прямих і вигнутих моніторів діагоналлю від 24 до 57 дюймів і вагою 27 кг. В поєднанні із розширеним діапазоном сумісності VESA-кріплень, це дає можливість встановлювати на кронштейн переважну більшість сучасних ігрових та офісних моніторів. Завдяки використанню технології пневматичного поршня, забезпечується плавне регулювання висоти та нахилу, гарантуючи ідеальну ергономіку без втрати стабільності. Основа кронштейна оснащена портами USB-A та USB-C для зарядки пристроїв або підключення аксесуарів. Це забезпечує легкий доступ до USB-з"єднань без потреби в додаткових подовжувачах. Поворотна пластина дозволяє швидко змінювати орієнтацію екрана з горизонтальної на вертикальну та навпаки.
сумісність із кріпленнями VESA розширеного діапазону (75x75.100x100.100x200.200x100.200x200) додає ще більше варіантів сумісності із моніторами різних розмірів.
Вбудований кабель-менеджмент організовує кабелі, роблячи робоче місце акуратним і безпечним. Приховані кабелі додають естетики та функціональності.
спрощений процес монтажу, завдяки швидкоз"ємній пластині VESA — просто закріпіть пластину на моніторі та під"єднайте її до кронштейна.
| Підсвічування | Немає |
| Вага | 5,5 кг |
| Максимальне навантаження | 27 кг |
| Колір | Чорний |
| Регулювання | Поворотно-похилі |
| Максимальна підтримувана діагональ | 57 |
| Місце встановлення | Настільне кріплення |
| Стандарт кріплення (VESA) | 75x75 100x100 200x200 |
| Кількість встановлюваних екранів | Один |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 24 |
| Тип кріплення | Струбцина Наскрізний отвір |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна виготовлення | Китай |
| В наявності | Так |
| Тип | Кронштейн |
| Виробник | Officepro |
| Вага упаковки | 9 кг |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.