TFT 32" Neovo PM-3202, VA, FHD, Anti-Burn-in, VGA, HDMI, RJ-45, USB, колонки, чорний
32-дюймовий монітор з робочим режимом 16/7 Neovo PM-3202 стане відмінним рішенням для облаштування цифрових вивісок у магазинах, ресторанах, готелях, медичних закладах та інших громадських приміщеннях.
Роздільна здатність Full HD та яскравість 350 ніт забезпечують високоякісне насичене та чітке зображення, а два динаміки по 10 Вт - потужний чистий звук.
Вбудований в монітор Neovo PM-3202 USB медіаплеєр дозволяє користувачам зручно відтворювати вміст із USB накопичувача. Просто створіть заплановані списки відтворення та налаштуйте параметри відтворення за допомогою пульта дистанційного керування. Інтегрований планувальник дає можливість визначати дату і час відтворення контенту.
Декілька варіантів підключення монітору, а саме - HDMI, DVI, DisplayPort та роз’єми RS-232, RJ45 і USB надають гнучкість для інтеграції з іншим обладнанням.
Neovo Controller - програмне забезпечення із зрозумілим інтерфейсом для віддаленого управління монітором через з"єднання LAN або RS-232, яке також може бути використане для створення відеостін за лічені хвилини.
Технологія Anti-Burn-in™ розроблена для захисту екрану від вигорання. Вона активує зміщення пікселів через визначений проміжок часу - 4, 5, 6 або 8 годин, що запобігає появі залишкових зображень та продовжує термін служби монітору Neovo PM-3202.
| Діагональ екрану (Монітори) | 31,5 |
| Тип матриці (Монітори) | VA |
| Співвідношення сторін (Монітори) | 16:9 |
| Максимальна роздільна здатність (Монітори) | 1920x1080 (Full HD) |
| Час реакції, мс (Монітори) | 5 |
| Частота оновлення (Монітори) | 85 Гц |
| Тип підсвітки (Монітори) | wLED |
| Кут огляду, гор/верт (Монітори) | 178/178 |
| Статична контрасність (Монітори) | 4000:1 |
| Яскравість (Монітори) | 350 кд/м² |
| Покриття екрана (Монітори) | Антиблікове |
| D-Sub (VGA) (Монітори) | 1 |
| HDMI (Монітори) | 3 |
| Додаткові роз'єми (Монітори) | 1 x RS232 In, 1 x RJ45, 2 x USB 2.0, 1 x 3.5 mm PhoneJack, 1 x Аудіороз'єм |
| VESA (Монітори) | 100x100, 200х200 |
| Колонки (Монітори) | Так |
| Джерело живлення (Монітори) | внутрішнє |
| Споживана потужність (Монітори) | В робочому режимі: 42 Вт;В режимі очікування: 0.5 Вт |
| Особливості (Монітори) | 16/7Anti-Burn-in.Вбудований USB медіаплеєр і планувальник.Керування дисплеєм: RS232, LAN, PID Command & Ctrl |
| Колір (Монітори) | чорний |
| Вага, кг (Монітори) | 5,7 |
| Тип монітора | Для дому та офісу |
| Яскравість | 350 кд/м 2 |
| Технології покращення зображення | не задано |
| Частота поновлення | 60 Гц |
| Вбудовані колонки | Є |
| В наявності | Так |
| Поверхня екрану | Матова |
| Інтерфейси і підключення | 1 x USB 2.0 |
| Кути огляду (гориз./вертик) .) | 178/178 |
| Регулювання положення | не задано |
| Модифікація | ні |
| Виробник | Neovo |
| Тип | Монітор |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 36 міс. |
| Колір | Чорний |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Підсвічування | WLED (світлодіодна підсвітка) |
| Діагональ монітора | 31.5 |
| Роздільна здатність екрану | 1920х 1080 |
| Тип матриці | VA |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.