Об'єктив Sony 10-18mm f/4.0 for NEX (SEL1018.AE)
Sony 10-18mm f / 4.0 для NEX - cверхшірокоугольний зум-об'єктив з постійною значенням діафрагми F4. Особливості моделі:
Максимальне значення діафрагми F4 на всьому діапазоні фокусних відстаней
Робіть надширококутним фотографії при мінімальній фокусній відстані 10 мм
Стабілізація зображення підвищує якість знімків в умовах низької освітленості.
| В наявності | Так |
| Виробник | Sony |
| Тип | Об'єктив |
| Зміна фокусної відстані | Зум-об'єктиви |
| Кут огляду | 109°-76° |
| Тип | Ширококутові |
| Діаметр фільтра | 62 мм |
| Стабілізація | Зі стабілізацією зображення |
| Габарити (діаметр х довжина) | 70 x 63,5 мм |
| Тип байонету | Sony E-mount |
| Вага | 225 г |
| Конструкція (елементи / групи) | 10/8 |
| Кількість пелюсток діафрагми | 7 |
| Найменша фокусна відстань | 10 мм |
| Найбільше фокусна відстань | 18 мм |
| Мінімальна діафрагма | f/22 |
| Кордон фокусування | 25 см |
| Вага упаковки | 0.5 кг |
| Гарантія | 24 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.