Акустична система Logitech Z-150 Snow White (980-000815)
Просте та зручне керування акустичної системи Logitech Z150 за допомогою суміщення регулятора гучності та вимикача живлення. Просто підключіть колонки до ноутбука через стандартний роз'єм 3.5 мм, і все готово.
Легкодоступний роз'єм для навушників на акустичній системі дозволить вам насолодитися музикою на самоті. мультимедійні стереоколонки з двома входами дають чистий стереозвук з максимальною потужністю 6 Вт.
Додаткова інформація
Кількість каналів 2.0
Інтерфейси mini jack 3.5 mm
Потужність 3 Вт
Діапазон відтворюваних частот 150 - 20000 Гц
| В наявності | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Модифікація | 980-000815 |
| Виробник | Logitech |
| Тип | Акустична система |
| FM-тюнер | ні |
| Тип дисплея | ні |
| Загальна вихідна потужність (RMS) | 6 Вт |
| Звукова система | Стерео |
| Вбудований еквалайзер | ні |
| Кількість встановлених станцій | ні |
| Підтримка носіїв | ні |
| Колір | Білий |
| Харчування | Мережа |
| Інтерфейси | Jack 3,5 мм |
| Підтримувані медіа-носії | ні |
| Кількість каналів | 2.0 |
| Режими відтворення дисків | ні |
| Караоке | ні |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 24 міс. |
| Кількість каналів | 2.0 |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.