Об'єктив Sony 24-70mm f/4.0 Carl Zeiss for NEX FF (SEL2470Z.AE)
Компактний багатоцільовий зум-об'єктив SONY 24-70mm f / 4.0 Carl Zeiss for NEX FF (SEL2470Z.AE) володіє знаменитими дозволом і контрастністю Carl Zeiss і підходить для різних ситуацій зйомки - від вивчення світу природи до портретів і пейзажів. Завдяки максимальна діафрагма F4 на всьому діапазоні масштабування і вбудованої стабілізації зображення, він добре працює в умовах поганого освітлення.
Компанія ZEISS AG, заснована в 1846 р, має бездоганну репутацію в області розробки оптики для камер. Її об'єктиви знамениті своєю приголомшливою чіткістю, яскравістю, дозволом і контрастністю. У цьому об'єктиві використовується знамените покриття ZEISS T *, яке зменшує внутрішні відображення для зниження відблисків і двоїння зображення.
М'який ефект дефокусировки
Замість стандартної діафрагми об'єктива в формі багатокутника, цей об'єктив має 7-пелюсткову круглу діафрагму для більш природною, округленої дефокусировки або ефекту 'боке'.
Чудові оптичні характеристики
Асферичні елементи об'єктива зводять спотворення до мінімуму, а лінзи зі скла з наднизькою дисперсією підвищують контрастність, дозвіл і чіткість кольорів.
| В наявності | Так |
| Тип | Об'єктив |
| Виробник | Sony |
| Максимальна діафрагма | f/4 |
| Кордон фокусування | 40 см |
| Зміна фокусної відстані | Зум-об'єктиви |
| Тип | Стандартні |
| Діаметр фільтра | 67 мм |
| Стабілізація | Зі стабілізацією зображення |
| Тип байонету | Sony Alpha, Minolta AF |
| Вага | 425 г |
| Привід автофокусування | Ультразвуковий кільцевого типу |
| Кількість пелюсток діафрагми | 9 |
| Найменша фокусна відстань | 70 мм |
| Найбільше фокусна відстань | 24 мм |
| Вага упаковки | 0.7 кг |
| Гарантія | 24 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.