Корпус GameMax MT515-450W Black
код виробника
MT515-450W
Форм-фактор
Mini-ATX, ATX
Тип корпусу
Miditower
Матеріал корпусу
Сталь SECC (0.5 мм)
Наявність блоку живлення
є
Потужність блоку живлення
450 Вт
Роз'єми для підключення HDD / FDD / SATA
2/1/3
Кількість відсіків 5.25 "
3
Кількість зовнішніх відсіків 3.5 "
1
Кількість внутрішніх відсіків 3.5 "
2
Кількість відсіків 2.5 "
2
Максимальна довжина відеокарти
330 мм
Максимальна висота кулера ЦП
150 мм
охолодження
опціонально:
1 х 120 мм передня панель
1 х 120 мм задня панель
2 х 120 мм збоку
додатково
Закруглені краї стали, високоякісний пластик
Підключення до материнської плати: 20 + 4 pin
Роз'єми живлення для відеокарти: 6 pin
7 х PCI-E
Роз'єми на передній панелі:
2 х USB 2.0
1 х Вихід для навушників
1 х Вхід для мікрофона
вага
4.2 кг
MT515-450W
Форм-фактор
Mini-ATX, ATX
Тип корпусу
Miditower
Матеріал корпусу
Сталь SECC (0.5 мм)
Наявність блоку живлення
є
Потужність блоку живлення
450 Вт
Роз'єми для підключення HDD / FDD / SATA
2/1/3
Кількість відсіків 5.25 "
3
Кількість зовнішніх відсіків 3.5 "
1
Кількість внутрішніх відсіків 3.5 "
2
Кількість відсіків 2.5 "
2
Максимальна довжина відеокарти
330 мм
Максимальна висота кулера ЦП
150 мм
охолодження
опціонально:
1 х 120 мм передня панель
1 х 120 мм задня панель
2 х 120 мм збоку
додатково
Закруглені краї стали, високоякісний пластик
Підключення до материнської плати: 20 + 4 pin
Роз'єми живлення для відеокарти: 6 pin
7 х PCI-E
Роз'єми на передній панелі:
2 х USB 2.0
1 х Вихід для навушників
1 х Вхід для мікрофона
вага
4.2 кг
| В наявності | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Основні характеристики | |
| Тип | Корпус |
| Виробник | Gamemax |
| Форм-фактор материнської плати | ATX |
| Тип корпусу | Middle Tower |
| Потужність блоку живлення, Вт | 450 |
| Система охолодження | |
| Кількість вбудованих вентиляторів, шт | ні |
| Кількість опціональних вентиляторів, шт | 1 х 120 мм (передня панель), 1 х 120 мм (задня панель), 2 х 120 мм (бічна панель) |
| Максимальна висота кулера ЦП, мм | 150 |
| Відсіки | |
| Кількість відсіків 5.25, шт | 3 |
| Кількість відсіків 3.5, шт | 3 |
| Кількість відсіків 2.5, шт | 2 |
| Додатково | |
| Колір | Чорний |
| Максимальна довжина відеокарти, мм | 330 |
| Лицьова панель | 2 x Mini-jack разъем 3.5 мм / 2 x USB 2.0 |
| Розміри, мм | 460 х 230 х 460 |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | |
| Гарантія | 24 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.