Корпус Fractal Design Define S Window Black (FD-CA-DEF-S-BK-W)
| Код виробника | FD-CA-DEF-S-BK-W |
| Форм-фактор< /td> | Mini-ITX, microATX, ATX |
| Тип корпусу | Miditower | tr>
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Потужність блока живлення< /td> | Ні |
| Кількість відсіків 5.25" | 2 | Кількість внутрішніх відсіків 3.5" | 8 |
| Кількість відсіків 2.5" strong> | 2 |
| Максимальна довжина відеокарти | 180 мм |
| Охолодження | Спереду: 1 х Fractal Design DynamicGP14 Позаду: 1 х Fractal Design Dynamic GP14 | Роз'єми на передній панелі: | 2 порту USB 3.0, аудіо вхід/вихід |
| < strong>Розміри | 233 x 465 x 533 мм |
| Вага | 9.1 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Гарантія |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.