Екран ELITE SCREENS Tripod 120" (4:3) 243,8Х182,9 (T120NWV1)
Переносний піднімається проекційний екран на тринозі сeріі Tripod
Характеристики та переваги:
- Стандартний устранитель трапецеідального спотворення
- Міцний корпус витримує щоденне використання
- Просте вирівнювання висоти екрану
- Вбудована ручка для перенесення забезпечує просте переміщення
- Стандартні 4-сторонні чорні маскують кордону розміром 3,8 см
- Доступний чорний або білий корпус (для більшості моделей)
- Матеріал екрану MaxWhite з посиленням в 1,1 рази стійкий до щоденного використання і легко миється
- Широкий кут огляду проекції 160 градусів
- Доступно співвідношення сторін зображення 1: 1, 4: 3 і 16: 9 з діагоналлю 71-136 дюймів
- Додаткова сумка для перенесення треножника для всіх моделей
| формат екрану | 4: 3 |
| діагональ | від 100 "до 150" |
| Діагональ проекційного екрану | 120 " |
| матеріал | алюміній корпус, екран MaxWhite |
| Матеріал корпусу | метал |
| колір | black |
| пульт ДУ | немає |
| Обсяг | 52296 куб. см. |
| вага | 12860 грам |
| довжина | 2675 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Висота | 115 мм |
| В наявності | Так |
| Виробник | Elite Screens |
| Тип | Проекційний екран |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 24 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.