Резервне джерело живлення D-Link DPS-500A для комутаторів (140 Вт)
| Апаратне забезпечення | |
| Вихідна потужність | • 140 Вт |
| Діапазон вхідних напруг | • Від 90 В до 264 В змінного струму |
| Діапазон частот вхідного напруги | • Від 47 Гц до 63 Гц |
| Макс. вхідний струм | • 2 A @ 100 В змінного струму • 1 A @ 240 В змінного струму |
| Макс. пусковий ток | • 30 A @ 115 В змінного струму • 60 A @ 230 В змінного струму |
| ККД | • 75% |
| Розміри | • 172 х 257 x 43 мм • Панель: 196 x 52 мм |
| вага | • 1,51 кг |
| Умови експлуатації | |
| MTBF (годинник) | • 400 000 |
| температура | • Робоча: від 0 до 50 ° C • Зберігання: від -45 до 85 ° C |
| Вологість | • При експлуатації: від 10% до 90% (без конденсату) • При зберіганні: від 10% до 95% (без конденсату) |
| В наявності | Так |
| Виробник | D-Link |
| Тип | Кабель |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.