Акустична система Esperanza Folk (EP122)
Акустична система Esperanza Folk (EP122)
Високоякісні стереоколонки Esperanza для ноутбуків та настільних комп'ютерів. Вони забезпечують чітку та природну якість звуку. Елегантний дизайн робить їх добре підходящими для вашого столу з РК-монітором та іншими аксесуарами. Вони добре працюють з усіма комп'ютерами з аудіо-виходами.
Вони оснащені вбудованим регулятором гучності та вихід на навушники. Високоякісні матеріали, що використовуються для їх виготовлення, служать для захисту від статичної електрики та електромагнітних перешкод. Основні особливості Esperanza Folk: формат акустики: стерео 2.0. Потужність: 2 х 3 ;Опір: 4 Ом. Діапазон частот: 60 Гц - 20 кГц .
| В наявності | Так |
| Матеріал корпусу | МДФ |
| Виробник | ESPERANZA |
| Тип | Колонки |
| Колір | Дерево |
| Харчування | Від USB |
| Інтерфейси | Jack 3,5 мм |
| Підтримувані медіа-носії | ні |
| Кількість каналів | 2.0 |
| Режими відтворення дисків | ні |
| Караоке | ні |
| FM-тюнер | ні |
| Тип дисплея | ні |
| Загальна вихідна потужність (RMS) | 6 Вт |
| Звукова система | Стерео |
| Вбудований еквалайзер | ні |
| Кількість встановлених станцій | ні |
| Підтримка носіїв | USB |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Кількість каналів | 2.0 |
| Потужність сателітів (Вт) | 6 Вт |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.