Принтер чеків Citizen CT-S310II (CTS310IIEBK)
Принтер чеків Citizen CT-S310II (CTS310IIEBK) – це інноваційний пристрій, що надає користувачам відмінні функціональні можливості для автоматизації процесів у сферах торгівлі та послуг. Цей настільний принтер забезпечує швидкий та якісний термодрук, що дозволяє досягати швидкості до 150 мм/с, роблячи його оптимальним вибором для закладів з високими навантаженнями.
Особливість моделі полягає в її адаптивних можливостях. Принтер оснащений інтерфейсами USB та COM (RS232), які забезпечують універсальність його підключення до POS-систем, стаціонарних комп'ютерів, лептопів або планшетів. Це дозволяє інтегрувати пристрій у будь-яке робоче середовище без зайвих зусиль.
Citizen CT-S310II відповідає всім міжнародним стандартам безпеки, включаючи CE, UL, C-UL, GS, TÜV та FCC class A. Це гарантує надійну та безпечну роботу з пристроєм. Додаткова перевага – вбудований блок живлення, що робить роботу з принтером більш стабільною та зручною.
Навіть у найінтенсивніших умовах використання принтер Citizen CT-S310II демонструє виняткову надійність. Його міцна конструкція підкріплена автоматичним обрізувачем чекової стрічки, який забезпечує безперебійний процес друку та знижує ризик затримок при виконанні завдань. Крім того, завдяки функціональності принтера заміна чекової стрічки відбувається швидко та легко, що є важливою перевагою у динамічному робочому середовищі.
Citizen CT-S310II підтримує різні розміри витратних матеріалів з шириною 80 мм або 58 мм та діаметром 83 мм, що робить його надзвичайно гнучким у використанні. Вбудовані датчики сигналізують про закінчення паперу, що дозволяє уникнути неочікуваних перерв у роботі. Також, модель має можливість підключення до двох грошових ящиків, що робить її незамінним інструментом для бізнесу.
Незалежно від того, чи використовуєте ви його в магазині, кафе, аптеці або будь-якій іншій індустрії, Citizen CT-S310II створений для забезпечення грамотного і швидкого обслуговування клієнтів. Це сучасне рішення, яке відповідає запитам сьогодення на якість і ефективність.
Особливість моделі полягає в її адаптивних можливостях. Принтер оснащений інтерфейсами USB та COM (RS232), які забезпечують універсальність його підключення до POS-систем, стаціонарних комп'ютерів, лептопів або планшетів. Це дозволяє інтегрувати пристрій у будь-яке робоче середовище без зайвих зусиль.
Citizen CT-S310II відповідає всім міжнародним стандартам безпеки, включаючи CE, UL, C-UL, GS, TÜV та FCC class A. Це гарантує надійну та безпечну роботу з пристроєм. Додаткова перевага – вбудований блок живлення, що робить роботу з принтером більш стабільною та зручною.
Навіть у найінтенсивніших умовах використання принтер Citizen CT-S310II демонструє виняткову надійність. Його міцна конструкція підкріплена автоматичним обрізувачем чекової стрічки, який забезпечує безперебійний процес друку та знижує ризик затримок при виконанні завдань. Крім того, завдяки функціональності принтера заміна чекової стрічки відбувається швидко та легко, що є важливою перевагою у динамічному робочому середовищі.
Citizen CT-S310II підтримує різні розміри витратних матеріалів з шириною 80 мм або 58 мм та діаметром 83 мм, що робить його надзвичайно гнучким у використанні. Вбудовані датчики сигналізують про закінчення паперу, що дозволяє уникнути неочікуваних перерв у роботі. Також, модель має можливість підключення до двох грошових ящиків, що робить її незамінним інструментом для бізнесу.
Незалежно від того, чи використовуєте ви його в магазині, кафе, аптеці або будь-якій іншій індустрії, Citizen CT-S310II створений для забезпечення грамотного і швидкого обслуговування клієнтів. Це сучасне рішення, яке відповідає запитам сьогодення на якість і ефективність.
| Manufacturer | Citizen |
| В наявності | Так |
| Type of | Receipt printer |
| Storage temperature | From -20 to +60 ° C |
| Character size | C: 1.08 x 2.00 mm |
| Power supply | 100 - 240 V |
| Number of characters per line | 80 mm (A / B / C): 48/42, 64/56, 72/63 |
| Sensors | Paper end sensor |
| Consumable width | 80 mm / 58 mm |
| Operating Humidity | 85% |
| Consumable diameter | 83 mm |
| Power consumption | 70W |
| Adapter / Power Supply | Built in |
| Dimensions | 145 x 195 x 159 mm |
| Check Auto Cut | Full |
| Ability to connect cash drawer | 2 drawers |
| Weight | 1.7 kg |
| Interfaces | COM |
| Barcode printing support | UPC-A/E, JAN-13/8 columns, ITF, Code 39, Code 128, CODABAR, Code 93, PDF417, QR Code |
| Colour | The black |
| Type of | Desktop |
| Memory buffer size | 4 KB |
| Type of printing | Thermal printing |
| Maximum print speed | 150 mm / s |
| Safety standards | C-UL |
| Font size | B: 9 x 17 dots |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.