Принтер чеків Citizen CT-S310II ethernet (CTS310IIXEEBX)
Принтер чеків Citizen CT-S310II ethernet (CTS310IIXEEBX) – компактний та сучасний принтер для друку штрих-кодів. Пристрій, що відповідає стандарту енергозбереження ENERGY STAR блок живлення, виготовлений з матеріалів, що переробляються, є по-справжньому екологічним. З легким в обслуговуванні ножем та запатентованою технологією тривалого друку, що забезпечує безвідмовний друк до 200 км, пропонує унікальне поєднання продуктивності та енергоефективності.
Принтери японської компанії Citizen, швидкі, надійні та легкі в експлуатації. Продукція компанії розроблена таким чином, щоб забезпечити оптимальну продуктивність, функціональність та надійність, гарантуючи швидке повернення вкладених інвестицій. Співробітники компанії постійно йдуть прогресивним шляхом і проектують обладнання, що випускається таким чином, щоб воно забезпечувало безперебійну роботу, якісний друк з мінімальними витратами на обслуговування. POS-принтер CT-S310II від Citizen призначений для друку на термо-чеках шириною до 80 мм. Модель оснащена автовідрізачем та двома вбудованими інтерфейсами. Видача чека виконується нагору (не фронтальна).
Блок живлення, що відповідає стандарту енергозбереження ENERGY STAR, з функцією збереження паперу, з корпусом без галогену, виготовленим з матеріалів, що переробляються, CT-S310II є по-справжньому екологічним пристроєм. З легким в обслуговуванні ножем та запатентованою технологією тривалого друку (LLP – Long Life Printing), що забезпечує безвідмовний друк до 200 км, Citizen CT-S310II ethernet пропонує унікальне поєднання продуктивності та енергоефективності.
Ключові переваги CT-S310II ethernet : вихід паперу зверху — ідеально для роздрібної торгівлі. Швидкий друк чеків — до 160 мм/сек. Різні варіанти відрізки — повна і часткова. Проста система оповіщення — в проста . Невелика зайнята площа – вбудоване джерело живлення зменшує простір, що займає принтером. .
| Виробник | Citizen |
| В наявності | Так |
| Тип | Принтер чеків |
| Адаптер / блок живлення | Вбудований |
| Розміри | 140 x 195 x 132 мм |
| Автообрізка чека | Часткова |
| Можливість підключення грошового ящика | 2 ящика |
| Вага | 1.9 кг |
| Інтерфейси | Ethernet |
| Підтримка друку штрих-кодів | UPC-A/E, JAN-13/8, ITF, Code 39, Code 128, CODABAR, Code 93, GS1 Databar, PDF417, QR Code |
| Колір | Чорний |
| Тип | Настільний |
| Розмір буфера пам'яті | 4 КБ |
| Тип друку | Термопечать |
| Операційна система | JavaPOS |
| Максимальна швидкість друку | 160 мм / с |
| Стандарти безпеки | C-UL |
| Розмір шрифту | A: 12 x 24 точок |
| Температура зберігання | Від -20 до +60 ° C |
| Розмір символу | A: 1.50 x 3.00 мм |
| Джерело живлення | 100 - 240 В |
| Кількість символів в рядку | 58 мм: 35/48 |
| Ширина витратного матеріалу | 80 мм / 58 мм |
| Вологість при експлуатації | 10 - 90% |
| Діаметр витратного матеріалу | 83 мм |
| Споживана потужність | 40 Вт (при друці) |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.